Přejít na obsah

Počítač bez napájení


NoNeX

Doporučené příspěvky

Vyndám-li u svého auta OCTAVIE 1.8 20V 1997 baterku (jednou v zimě to bylo i na cca 3 týdny), prostě zachová se mi jen stav celkových najetých km a jistě i jiná potřebná nezobrazená data řídící jednotky a to ostatní zobrazovatelné jako jsou hodiny, statistiky spotřeby, času a délek ujetých km se odpojením baterie vynulují.

Nevím sice jaké jsou rozdíly mezi řídícími jednotkami různých typů a ročníků OCTÁVIÍ, každopádně po zapojení baterie zpět ta má zatím vždy v pohodě nastartovala a i jela.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

pani pomozte mi vyriesit tento problem, ako pisete po odpojeni baterie sa vynuluje cas,posledne najazdene km a dalsie veci z pocitaca, ale mne sa to vynuluje vzdy ked vytiahnem kluciky, resp. ked vypnem motor a kluciky su v polohe 0. neviete cim to moze byt? ak s tym mate niekto skusenosti prosim poradte . Diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...