Přejít na obsah

Buračka


skodabarat

Doporučené příspěvky

tak dnes sa mi stala taka neprijemna vec, dostal som smyk na neposypanej streke a zoznamil sa s betonovym stlpom :feve:

http://img175.imageshack.us/my.php?image=snmka023eh3.jpg

na kolko myslite ze vycislia skodu? je mozne ze to uznaju ako totalku? z foto to nevidno ale aj rameno je v pytli. nikomu sa chvalabohu nic nestalo a to je hlavne :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

totalka vypada trosku jinak a ne skoda za 15000Kc:)

sis to mel opravit sam je to jen pomackane a par dilu vymenit, coz bys sehnal tady nebo na vrakovisti...

a mas stesti:) nemas dodelane auto nekdo ti zapomnel nastrikat naraznik lol

Dovolím si nesouhlasit. Trefil jsem kdysi podobně Fabku o borovici motor byl nedotčen, jen plechy a polosa a stálo mě to u kámoše 70 tis. a to jsem ještě sklo uhrál na pojištovnu že kamínek a poloosu jsem dostal zadarmo.

Myslím, že to klidně jako totálka být může - vezmou cenu auta na trhu, což bude kolem 100 tis., ne víc, je to Junior 6 let starý, takže spíš míň a cenu dílů (Kapota, maska, nárazník, blatník, chadičovka, chladič, světlo, poloosa, kolo, vložka v blatníku, lakování) a totálka z toho vyleze jako nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotku motora nemam, auto je uz v servise, co som videl tak nieco s olejovou vanou a nadrz chladiacej kvapaliny. uvidi sa zajtra

btw auto je rocnik 2002. zrejme to bude nieco okolo 80-90 tisic

mno do akeho servisu si to daval robit? ja mam rv 2000, buracka v zaciatkom oktobra 2007 - fotky su v podpsie - som sa skoro zoznamil zozadu s nakladnym autom v 90tke, moja chyba to bola, nastastie som to stocil mimo, ale chytil som lavu prednu cast - robil mi to klampiar na dedine, vsetky diely sa davali nove, resp z povodnych sa nedalo vela pouzit, takze sa cez nejaku fy v prahe objednali pouzite diely - vsetko sa naraz objednalo, trvalo to vyse tyzdna, sam si to doviezol - kapota, celne sklo tonovane, lavy blatnik, vnutorna strana blatnika - bolo nutne kupit celu 1/4 kufra a z toho pouzit len cast, sahara, naraznik a vsetko mozne naokolo, kabelaz tusim ako je baterka kde to bolo stlacene asi ani nebola velmo poskodena, motor a vsetko naokolo ok, samo ze bolo vsetky tie diely treba nastriekat + strecha, auto muselo na stolicu nakolko bola posunuta karoseria, cela tato sranda ma vysla - 30 tisic nahradne diely + 27 tisic praca klampiara, este bolo treba menit lozisko na kolese bo ako dostalo auto supu tak odislo, a este mam nefunkcne ABS s cim sa zatial trapim a ani bohovi to rozbehat...takze zatial celkovo co ratam aj s loziskom + nejake dorabky - okolo 60000,- sk...

mno a s pracou 100% spokojnost... :palec2:

Editováno: , autor: camilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak poistovna to uznala ako totalku :aggressive: v autorizovanom servise si vypytali 140000 sk, pricom trhova cena fabie junior k 17.2. bola 123000! samozrejme s tym ze vsetko nove diely. neoplati sa to riesit, ide sa kupovat nove auto lol

uz je pradstava co bude novou karou ? zeby fabia :)

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...