Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Já jsem si naštěstí rýmičkou, kašlikem a zanětem průdušek a ponožek prošel :) teď jsem zdravej jako paryba, nicméně tenhle víkend by se mi to taky moc nehodilo, mám totiž jít na přeměření těsnosti řitního věnce k doktorovi :D

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapi, teď čumim do mailu a přišla mi pozvánka na předváděcí den Škody Rapid v čáslavským Impru. Akce se koná 20.10.2012 (sobota) a je od 9 do 17 hod. Sám bych ho docela rád naživo viděl a napadlo mě, jestli by ty lidi, co by měli čas a chuť nepřijeli taky a nepojali jsme to jako malý sraz :) Co vy na to vy psi ušatý??? :) hoj

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D no co no :D ja jsem jim psal a budou na miste nevim kolik RAPIKU ale budou k dispozici jenom benziny,..... takze jak tak pocitam kdyby meli od kazdyho jeden tak cca 4 kusy RAPIKU ;)

a maji byt ve vybavach ACTIVE a AMBITION ;)

takze uvidime ;) kazdopadne doufam ze tam bude 1.4 TSI ;) na tu budu mit zalusk jako prvni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej sundal obal :D obaly nepoužívám to je pro malý :D no nevim jestli vám dovolim koukat že jo :D

To dáváš nohu do čistírny nebo jak? :D

jo něco takovýho :D asi tak to bude vypadat až mi jí vrátej z "čistírny" jak říká jenda :D

------- tady bylo foto -------

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...