Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Jasně,pokud nemaj lidi v hlavě nasráno,obují auto tak jak vyžadují okolnosti,pokud tam nasráno mají ,nepomůže ani x novel zákona.

Jak už jsem psal,tomu kdo zaviní nehodu na nevhodných pneu a tím myslím i v létě na zimních,tomu bych napařil pokutu,že by se podělal třikrát dokola. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je jasny ze prezouvam,.. jenom podotykam ze s plechacema to bude vypadat hnusne, tak snad to pocasi vydrzi aspon dilejc ;) ale bud presne prvniho nebo jek ten dalsi tejden bych prezul ;)

kdyz sem mel skodovku 125 ;):D tak sem neprezouval vubec .D a mohlo bejt snehu kolik chteloo,.... vyjel sem na letnich barumkach vsechno ;)

prosate tohle auto sem nikdy nechtel ale kdyz sem ho mel,... nemohl sem si ho vynachvalit ;) a jak rikam ;) bral bych ho klidne znova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... jinak hosi,.... dost KECANI a k tematu co se bude odehravat v SOBOTU 20.10. 2012 ;)

takze predbezne ;) ..... kdo teda dorazi ;) ...... zatim se pocita ze sme tri

JA, RADISS a JENDOSLAVEK ;)

kdo dalsi ?

kde dame sraz ? primo v inpru ? nebo nekde jinde ? ;) ja bych to videl na namesti na parkovisti at tam jedem hromadne ;) jako poradny odbornici pres SKODOVKY :D

cas bych videl na nasi oblibenou 12:30 - 13:00 ;) co vy na to ;) je to od 9:00 do 17:00 takze si myslim ze bohate ctyri hodky na omrknuti a poradny projeti a podobne to bude stacit ;)

VASE NAZORY ? DOTAZY ? PRIPOMINKY !

HRNTE TO SEM ;) at se to zase nedohaduje na POSLEDNI CHVILY ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaban, souhlas s místem srazu (námko) i hodinou, takže já dorazím na 100%, to by mě leda musela schvátit rýmička a kašlik :D

Jo a mám za sebou 2 nepříjemný věci...1) včera jsem jel z kolína a vidina dojezdu 25km si říkám to do Čáslavi dám, přinejhorším koupím u shellu KH, jedu kolem shellu, aut jak nasráno, dojezd 15km, říkám OK to dám. Když mě uprostřed Chotusic skočil dojezd 5km, začalo mi silně lepit :D a od nádrží ČD v Čáslavi jsem měl dojezd 0km, ale k Benzině jsem dojel bez problémů....jsem to ale vůl :) já prostě nerad jezdim jinam než k benzině a ta shellka u KH mě příjde podezřelá cenama.

Druhá věc: teď ráno jedu do práce (před 6), teploměr v autě ukazuje 9,5°C a ve Žlebech mi auto ustřelilo před parkovištěm u zámku v zatáčce a i kolem mostu přes řeku...mám od včera obuty zimáky (mám Falken Eurowinter, což asi není bůhvíjaký zázrak), ale v minulých letech jsem s nima problémy neměl, vcelku asi na pohodu, tak nevím a od Žlebů jsem jel jak pan klobouk :D abych to někde nerošvihal :) Hoj vy psíčci :)

Jo a poslední věc, na kolik myslíte ty zimní pneu foukat (225/45 R17)? Já je nechal nafučet na 2,4 bar all, to by asi mělo být OK ne? Leťnáky jsem měl původně méně než 2,4, ale zdáli se mě měkký, tak jsem je dal v létě taky na 2,4 a to mě přišlo tak akorát.

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, nejak od puly tam snad taky budu pokud budu stihat ;)

prvni vec ...... bud bezobav,.... tohle se mi stalo uz nekolikrat :D jezdim na benzinku do malina ;) a kdyz sem vyjizdel z casky, dojezd nula,... tak rikam,... to dam, kdyztak budu tlacit,.... a pohoda :D on palubak promeruje, ale moc dobry na to spolehat taky neni ..... vetsinou kdyz se rozsviti ocicko,... hnedka beru ;)

ohledne ty ceny, tam to je tak ze to nebude zadna asi kvalitka ale bude to splnovat nejaky minimalni hodnoty ;) ale co, jezdito, jezdi,... ono co neni v dnesni dobe nejak sizeny ;) obcas tam dam nejaky aditiva a pohoda ;) menit paliva a musi to bejt v cajku ;)

druha vec...... na zleby bacha ;) tam ten mostek hodne promrza protoze tam tece naplav do mlejna ;) uz hodne lidi tam skoncilo v tom bejvalim kine,... kdyz se podivas na tu zed, tak ta tomu nasvedcuje ;)

ja kdyz sel rano pred 7 a u nas v ulici kdyz sem se dival na silnici, tak proste znamky mrazejcku ;) bude hur ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hosi,vim ocem tu pisete,me se to stalo taky,ale bude hur.No me zas ,kdyz jsem jel ze zlebu,tak tam v ty zatacce protime vyletel tranzit,letel do protismeru na mou pulku a jea to serval do ty zatacky,co vede k vlakaci,nekdo tam jit ,tak ho mam na triku.nastesti se nikomu nic nestalo,ale nadavaljsem celou cestu.....

Jo a Jendo,sam vis,jak to je v praci na parkingu,tam jak se skonci kazdej vyleti jak prase.Dneska mi nejakej debil malem pocuchal naraznik......tak jsem zabrzdil,vylezl a on,ze to pry neubrzdil...no boded,kdyz tam vyletel nejmin 50.Tam je to vazne o drzku....a vzime to bude jeste horsi az ty umelci budou zajizdet vedle aut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj některý, když tam příjíždí a míjí ty betonový zátarasy, tak letí jak dobytci :) já spíš vždycky trnu, aby nějakej vocas, když couvá vedle mě na parkingu mě nejak nepocuchal, no naštestí snad většina umí couvat docela obstojně. V minulosti už tam bouračky byly, když jeden letěl po kostkách parkoviště (jak parkuješ ty, tak v tom směru) a zprava mu tam vjel borec (z tý panelovky). To byla prdel, když to do sebe flákli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vofafrne v tom udolicku tam ;)

UDH, Bezdikov, ma to hodne nazvu :D

.............................. jinak hosi dneska sem byl v INPRU jeden rapidek tam uz stoji ;) luxusni kousecek,.... barva ??????????

nadherna pestra ZELENA RALLY METALIZA ;) proste luxuska ;) ..... doufam ze jeste nejaky privezou,... se tam budem prat o jedno auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám člověk se sem chvilku nedostane a hned taková bouřlivá diskouze :) dneska sem taky přezul na zimáky takže budu od ted jezdit na 15" :( jinak na rapida sem už tak viděl a musim říct prostě bomba. už vim do čeho bych šel až mi moje autí odejde :)

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jen pro upresneni ;)

toto nas ceka ;)

TSI a nejaka vybava asi AMBITION ;)

+ nejake priplatky ;) ale moc jich nebude :D

ja sem se dival pres okenko dovnitr cekaji nas PLASTOVE KREACE :D vsude samej plast nehlede na to ze pres vyplne dveri ohledne repracku ty chybeji tak je videt skrz dvere :D a je videt i barva :D ...... takze proste setrilo se fakt vsude ;)

post-58977-0-76620600-1350672596_thumb.j

post-58977-0-12536900-1350673115_thumb.j

post-58977-0-41289300-1350673168_thumb.j

post-58977-0-09232700-1350673203_thumb.j

post-58977-0-57471600-1350673254_thumb.j

post-58977-0-36855900-1350673284_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...