Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dneska se mě stala zajímavá věc :) jedu kolem 5.30 do práce a v Čáslavi relativně větrno,ale ne nic tak hroznýho. Jedu mezi Ronovem a Žlebama mezi polema a auto se mi najednou zdálo, že nechce jet a táhlo mě to do škarpy...málem mě trefil šlak, páč jsem si začal myslet, že jsem píchnul. Teď tma, chcalo, říkám si no to je v prdeli, asistent hlídání tlaku pneu mlčí, no to je v prdeli, beztak to nefunguje krám jeden napadlo mě :D zastavuju, vystupuju z auta...hned mi vítr docela solidně nafackoval, kontroluju gumy a tvrdý všechny. Z toho plyne ponaučení, že když fouká velkej větříček, tak jezdit opatrně, protože auto se chová teda fakt nevyzpytatelně a jednu chvíli jsem si myslel, že mám píchlý všechny kola, jak to plavalo :D Hoj, to je zas slohovka :) Jo a jel jsem pana klobouka :)

Tak doufám, že jsem ti zvednul náladu Mildo, když tuším, že jsi ještě na neschopence :) Hoj

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No byl to mazec, vyprávím to teď mladý, čekám reakci typu "no teda to muselo bejt hrozný" a mladá mlčí a jen říká, že jo, asi jí budu muset zpacifikovat :) jinak kdo by si chtěl trochuj užít s autem (pořádně mu provětrat kulky), tak na obchvatu je z velké části na církvici new asfalt, šíroký to je jak runway a dá se to tam mydlit slušně, provoz téměř nula :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mladou zpacifikuj,... jenom ji to urcite prospeje :D

no tak kdyz tady mluvis o obchvatu tak ja testoval hnedka ze zacatku :D kdyz zavrely cirkvice jeste na starym asfaltu :D

takze az zejtra nazuju zimni plechovy backurky 14" :D coz bude mala raketka :D tak to tam pujdu prubnout dokud to je jeste zavreny :D

a jak tak si myslim :D ty jsi tam uz s octavinkou byl vid ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...