Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

já mam za 6000 českou pov+hav(1%),ale to mam od škofinu

taťko jestli chceš,tak ti můžu dohodit matku...dělá generali , csob a další

nebo mi napiš co máš za bonus a iniciále auta a ona na to mrkne ... přes PM

sedí sice v KH, ale což že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty wole, tak to je palba! já měl v přechozím roce od ČSOB hav+pov (bylo tam vše, spouúčast 5% a platil jsem cca 13 100 Kč. Nyní mám pov od Allianz a Hav od Servisní pojišťovny, podmínky cca stejný jako u toho předchozí rok (krádež, vandalismus, živel, havárie, pojištění skel atd) Spoluúčast zase 5% a platím dohromady cca 8 300 Kč, takže to tvoje je drahý jako prase. Ještě se zeptám na pojistnou částku, protože ta hlavně určuje výši plnění (já jí mám nyní na 360k Kč, ale nevím ani proč to pojišťovna nechává na klientovi, když v případě plnění mi stejně dá takový peníze jaký tou dobou auto bude mít cenu, takže by bylo logický, že ti pojišťovna řekne v daný chvílí na kolik je potřeba tvoje auto pojistit a z toho vyvodí výši pojistky :)

Taťko ty v podstatě platíš cenum jak kdyby tvoje auto bylo nový a to je ta sviňárna, protože ty když si pojistíš kdykoliv auto, tak budeš téměř pořád platit rok co rok skoro stejný penize, prostě pojišťovny se nezabývaj věcma jako, automatický snižení pojistný částky rok co rok, takže je to na každém z nás si každý rok udělat průzkum, zda by se nedala sehnat pojistka levněji, protože vždycky ti garantuju, že se ti podaří rok co rok výrazně ušetřit a prtadoxně u úplně jiný pojišťovny, která předchozí rok byla zrovna drahá. Pojišťovny jsou prostě banda zlodějů jako banky :)

P.S.: je potřeba si zjišťovat ceny vždy minimálně cca 2 až 2,5 měsíce před koncem pojištění, vypovědět jej musíš nejpozději 6 týdnů před koncem. Hoj

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že by ses měl při dnešních cenách dostat třeba někam kolem 6 000 Kč Hav+pov dohromady při PČ 200K Kč, takže jestli něco podobnýho ti nenabídnou, tak zkus epojisteni.cz a udělej si tam kalkulaci. Zdarec. Zbytečně těm kurvám neplať :)

Jo a příští sraz by teda mohl být až budou představovat O3 ne? Bude to myslím 2.2.13 nebo se mýlím? Těším se až jim protáhneme tu 1.8 TSI 132 KW :) Hoj

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenicku moc si nefandi .... aby tam nebyla 1.2 TSI 77 kw :D kazdopadne za 1.8 bych byl rad ;)

zejtra se tam budu stavovat tak se na to optam ;) mam tovej dojem jestli nemuseji bejt obednany testovaci jizdy nez jak bylo u rapida ze to bylo normalne ofiko pro vsechny ;)

no uvidime jak budou zejtra zpivat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bejci, dneska sem byl ve skodovce v INPRU ;)

a bylo mi receno ze KOKTY III privezou koncem ledna, od mesice unora do konce unora budou probihat testovaci jizdy ale nebude to jako to bylo s RAPIDEM v jeden den ale prave ten celej mesic prubezne, takze jedno hrasny sobotni dopoledne podle toho do kdy tam tedy budou bych to spunktoval a vyrazily by sme na test ;)

jenicku tebe musim zklamat OIII v motorizaci 1.8 TSI urcite mit nebudou :D pry ze by se to pak neprodalo, a kdyz uz tak by to prej stalo

budou mit prej zase dve auta jedno benzin druha nafta nafta pry asi 2.0 TDI CR 110 kw a benzin to si kocicka OLIVOVA nebyla jista ale bud prej 1.2 TSI 77 kw a nebo 1.4 TSI 103 kw ........ TOD OTAZKA KTERY BUDE ZASE NA SALONU A KTERY BUDE JEZDIT ;)

to asi vse o OIII a jinak dneska kdyz sem tam byl tak jim tam stal jeden cervenej RAPID asi nejakeho majitele uz co ji ho obednal 1.2 TSI 63 kw s HLINAMA + mlhovky ale vevnitr social edition ;) proste jenom na jezdeni ;) ...... ale tak stacil by ;)

VASE NAZORY ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klučci, dyk já si to přečetl až v sobotu večer, Zdendovi jsem to psal, ale stejně bych nedorazil, páč bych nemohl. Teď jsem se vrátil ze služebky v Bělorusku, tam byly běhny sákryš :)

Jinak toho 2.2.13 s tím Lukíno počítám, že se zpíchnem a pomilujem...ehm co to povídám, mrkneme na ty škůdky teda mňó :D

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne HONZIKU, uz se tesim ;)

kazdopadne dneska v radiu sem slysel ze 2.2 je den otevrenych dveri v koline v auto desing VANKAT ;) .... takze z caslavi by sme si mohli udelat vylet zase do kolina,.. kde by mohly na nas pockat chlapci z kolina, kdyz by se jim nechtelo jet do CASLAVI ;) .... ale bylo by to dobry kdyby prijely a pak by sme zase jely mi s nima ;) .....

jinak pro CASLAVAKY zamlouvam termin tady u nas v INPRU na 2.2. cas jeste upresnim ;)

v koline zacinaji taktez 2.2. a cas je od 9:00 ;) az by sme to sfoukly tady v casce,... presunujem se ndo KOLINA ;)

nejaky namitky, pripominky ? ....... povidejte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo ;)

nekoukal sem dovnitr protoze sem projizdel ale meli by mit udajne jak mi bylo recno dve takze jedno bylo asi uz na salone

ze to budou social edition to je jasny ;)

.......... nicmene,... koukam ze vsichni asi zmrly, ze se k nicemu a k zadny odpovedi nemaji nebo jakto ? ;)

kdo teda prijede do caslavi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...