Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

............. tak kamaradi okridleneho sipu v regionu KOLIN .................

dnes sem prijel ze skoly pomerne brzo protoze vse klaplo ;):kol-47::kol-31: ..... coz sem rad tak sem sednul do fabci a jel udelat exkurzi do INPRA ;)

vse je tedy dohodnuto a budou nas ocekavat s otevrenou naruci prej,.... :D ...... hnedka jeli do mycky se stribrnou OIII ;)

no a ted tomu co nas ceka ;) .......... k dispozici maji dve OIII jedna STRIBRNA a druha CERNA ;) oboje jsou nafty, ale jaka je jaka motorizace to nevim,...

1.6 TDI CR ( 77 kw ) a 2.0 TDI CR ( 110 kw ) ...... udajne se bude jezdit s cernou a to by melo byt pry 1.6 TDI CR ...... ale ma jim prej behem tydne prijit jeste jedna OCTA , takze je to v podstate takovy prekvapko v cem se bude jezdit,... protoze auta dodavaji na letnich PNEU jak mi bylo receno, takze nejak to museji posumirovat se zimakama jeste prej ;):D

takze uvidime s cim budeme jezdit, ale hlavni je ze s nami pocitaji

a jeste sem si vyzadal zjisteni kde v okoli se nachazi pro JENICKA - MILACKA :D :D ta 1.8 TSI ( 132 kw )

........... to budu vedet ale az asi v sobotu ;)

................ tady nejaka ochutnavka cernyho kolouska ;):D

post-58977-0-27003300-1359401073_thumb.j post-58977-0-63035200-1359401118_thumb.j post-58977-0-05029600-1359401157_thumb.j post-58977-0-38356500-1359401338_thumb.j post-58977-0-64769500-1359401417_thumb.j

......................................................................................................

NO A TED NECO K UPRESNENI ;)

sejdeme se tedy v SOBOTU tj. 2.2. 2013 v cca 9:00

na tomto parkovisti na namesti v CASLAVI: http://www.mapy.cz/#...3A%22fast%22%7D

myslim ze vsichni uz trefi, je to stejny misto jak sme jely v lete na SEC ......... kazdopadne kdo prijede prvni at hnedka mava, je sobota a vsichni budou urcite nakupovat ale nejaky mista tam urcite budou ;) pokusim se prijet jako prvni ale nic neslibuju :D

........... o programu je to tak ze v 9:00 je tedy zacatek, pokecame nebo se presuneme popripade jinam a pak pojedem do INPRA .......

DOMLUVIL SEM TO SNIMA V 10:00 ;) ze dorazime .......

tod asi za me vse ;) ....... nejaky namety a pripominky ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joooo pepicku taky nejsem z toho casu nadsenej a rad bych se vyspal,... ale co bych pro OIII neudelal,... budik bude u me samozrejmnosti taktez :D a hlavne nesmim prijet domu v 7 rano z rozvazeni :D ale i tak bych vstal :D

nicmene,... maji do 12h otevreno tak aby sme to stihly a jeste treba sjely do toho KOLINA ci HORY ;) ale to uvidime na situaci az v sobotu ;)

zdendo diky ;) taky se tesim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kluci, to vůbec neva, když se nesežene ta 1.8 TSI, spíš jsem tušil, že by mohla být v lepší výbavě, tak proto jsem ji chtěl vidět, jinak se hlavně teším na vás a že zas budem krafat o autech. Doma nikoho, kdo by sdílel moje nadšení, bohužel nemám :) ještě jedna věc...já jsem si myslel, že oni budou mít otevřeno dýlejc než do 12, ale vzhledem k tomu, že je to měsíční akce, tak jsem se asi zmýlil, tak to ten sraz na 9 je teda akorát a za pět 12, když ještě budem zfoukávat Kolín :) Mějte se a doufám, že najdu skulinu na ocáknutí oře, ale nevím, jestli nemá i pořád chcát...uvidíme. Teď je auto každopádně zasolený jak krvavej biftek :):D

Jo a Pepo neznat cestu na námko v Čáslavi, to je do nebe volající nedbalost :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PEPICKU kdyztak volej a nebo se podivej do navigace viz odkaz to snad trefit ;)

a orientacni BOD je kostel ten je videt uz od hory tak jet smerem ke kostelu a na namesti dojedes ;)

JENICKU bohuzel, me to bylo jasny ze to nebude tak dlouho, joooo kdyby to bylo ve vsedni den tak maji otevrino do 17:00 ale ve vsedni den se neslezeme ;) ....... s 1.8 TSI uvidime jaky dostanu info ;)

za kolik sem pro,... vy se nabazite OIII ja se nabazim OII FL RS :D :D :D;) ;) ;) .......

s ocaknutim ore sem to delal dneska ;) odsolil sem ho jenicku jenom vapkou a to poradne ale jenom sem vyjel a uz zase spina a to sem jel pomalu a jenom po caslavi ;) ale hlavni je ze neni uz tak prosolenej ;)

nehlede na to ze minulej tejden nebo o vikendu sem videl stat tvoji koktu u BILLY ;) byl si nakupovat s vercou a malou ? :D :D

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...