Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

To já zas taťko bych na auto taky nedal ani tyhle batolata, podle mě to jen hyzdí prdel auta, čím méně, tím lépe aspoň za mě teda :) ale co soudruh, to jiný názor a samozřejmě každý ať si dělá se svým autem co je mu libo :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis nez lih tak technickej benzin, je podle me lepsi,.... no teoreticky snad jo, tod otazka jestli jim do toho nevleze vetsi zakazka nez ty chujoviny co sem tam daval ja :D ...... kazdopadne predchvily sem tam byl a jeste nezacaly ;) tak sem rikal ze na to nejak nepospicham, ale cim driv tim lip a kdyz to bude ve stredu, bude to v cajku,... zejtra bych tam mel jit znova tak uvidime ;)

 

 

kauf teda v koline nebo v KH ? ;) ve dve je moc brzo, co ve tri ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stratil sem se v tom jen já nebo je v tom hroznej bordel :D

 

 

tak se sejdem 28.4. u kauflandu v KH, čas srazu 15:00 ( kvuli lukášovi :D) a pak se dohodne co podniknem ale jel bych se fakt podívat na Vysokou ale jestli vás napadne někoho něco lepšího a zábavnějšího tak proč ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...