Přejít na obsah

Hradec Králové-Pardubice


LPG

Doporučené příspěvky

Zajímavej odkaz - po hooodně dlouhý době poprvé, co po mně odkaz na Xichtoknihu nevyžaduje registraci... Ale to je zde OT. 

Ten čas 13:00 UTC+2h = SELČ teda platí? Možná bych se mohl přijet čumnout... Pokud tam teda nebudu jedinej roomsterák, v takovým případě se otočím a jedu pryč. Co tak obvykle bývá na programu? Koukal jsem, že tam někdo s 39kW 3lampovkou shání někoho na sprintík, to vypadá jak Šukžuki SWIŠŤ jak vyšitej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od baráku to mám na flošnu podle routeplanneru Mapy.cz celejch 63km nejkratší cestou - prostě hodinu jízdy. A jestli to tam bude vypadat jako vloni v prosinci (viz příspěvek v polovině předchozí stránky = samej hrůznej tuzing), tak vůbec nemá ani cenu přemejšlet o nápadu tam jezdit. Co se sejít na tom Andrláku, jak jsi navrhoval někdy v únoru? Myslím že by se nás tam mohlo sjet víc "takovejch normálních" = netuzérů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

.....

A z HK je to není do Jihlavy zas tak daleko.

Prostě jen zkouším,jestli by neměl někdo zájem přijet.

Ne, vůbec to není daleko...!  Když vezmu start v HK ve výjezdu z parkoviště u Flošny a cíl ve vjezdu na parkoviště u těch věžiček, tak je to:

 

nejrychlejší cestou  105km 1h 31minut  http://www.mapy.cz/#!x=16.113382&y=49.835432&z=8&t=r&rc=15.843428_50.205845_15.611869_49.458534&rl=Hradec%20Králové%2C%20okres%20Hradec%20Králové_Střítež%2C%20okres%20Jihlava&rp=%7B%22criterion%22%3A%22fast%22%7D

 

anebo nejkratší cestou 101km 2h 4 minuty  http://www.mapy.cz/#!x=16.131178&y=49.835259&z=8&t=r&rc=15.843428_50.205845_15.611869_49.458534&rl=Hradec%20Králové%2C%20okres%20Hradec%20Králové_Střítež%2C%20okres%20Jihlava&rp=%7B%22criterion%22%3A%22short%22%7D

 

Přitom já sám od domu to mám k Jihlavě 120km a 1:55h nejrychlejší trasou (po cestách I.třídy), nebo nejkratší cestou 100km po okreskách, ale to je zas 2:25 hodiny jízdy- teda ne že bych se chystal na sraz - oktávky "jedničky"  mám jen zadní půlku, ale pro ilustraci... Ano, jižní polovina Pardubickýho kraje to má blíž, ale všíchni hradečáci a zbytek pardubáků to má ještě víc z ruky...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš co? Jsme v podsekci "Lokální srazy a akce" - a za lokální bych považoval něco tak do 50-60km, aby se tam dalo dojet do hodiny pohodlnýho cestování, ne přes skoro půlku republiky. Samozřejmě, pokud je někdo vymetač a zajede si tam - pak kdo chce kam... Ale těch 100km už teda opravdu moc "lokální" není. Oponovat budou zas třeba "havlbroďáci", kteří to mají do Jihlavy jen co by erteplou dohodil a zbytek docválal pěškobusem, jenže pro ty platí stejnou měrou "nelokálnost" srazu zas někde v okolí HK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, jelikož to není celorepublikový oficiální sraz, tak to ani jinam dát nelze. :kol-32:  Zbytek o čtení, či nečtení vláken viz výše. Kdybyste se zdrželi komentářů, přičemž ani jeden z vás dvou tam nepojede (a signifikantní je, kdo je napsal), nezabralo by to tady půl stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...