Publikováno Únor 27, 200817 r Zdravím, nedávno jsem tak brouzdal po netu a natrefil jsem na e-shopy, kde nabízejí podsvícené řadící páky, resp. číselnou řadu převodových stupňů. Koupili jste už někdo něco takového, nebo jste si to předělali? Pokud ano, nebo máte nějaké nápady jak toto udělat, můžete sem šoupnout fotky, návody triky? Uvítám i odkazy na e-shopy, kde se na tyto věci soustředí. Zatím jsem našel akorát se zeleným podsvícením, ale mé srdce touží po červené. Za příspěvky děkuji. Ještě přidám pár odkazů co jsem našel: http://www.sportovniautodoplnky.cz/hlavice...dsviceni-6-led/ http://www.sportovniautodoplnky.cz/koncovk...r-blue-cervena/ http://www.milotec.net/radici-paky/ http://www.v3tuning.cz/info/Rukojet-radici...elene-pod-5587/ Spíš bys si představoval předělání klasiky RS řadící páky, z těch odkazů se mi nelíbí ani jedna Upraveno Únor 27, 200817 r od PGTrebeach
Únor 27, 200817 r To se mi nelíbí. Je pěkné, když je v autě pěkně osvícená přístrojovka a ovladače, ale že by mi musela v autě svítit i šaltpáka, to fakt ne Zavání to tuzingem. Upraveno Únor 27, 200817 r od Octavianus
Únor 27, 200817 r Autor To se mi nelíbí. Je pěkné, když je v autě pěkně osvícená přístrojovka a ovladače, ale že by mi musela v autě svítit i šaltpáka, to fakt ne Zavání to tuzingem. Proti gustu žádnej diškutát Mě osobně se v těch e-shopech to nabízené zboží taky nelíbí, spíš bych to pořešil nějakým předěláním.
Únor 27, 200817 r jako nápad to není špatné, ale ty nabídky v e-shopech jsou hrozné. Chce to něco decentního. Aby to vypadlo jako origo s osvětleným Háčkem.
Únor 27, 200817 r Autor jako nápad to není špatné, ale ty nabídky v e-shopech jsou hrozné. Chce to něco decentního. Aby to vypadlo jako origo s osvětleným Háčkem. No zkusím nastínit alespoň malinko mou představu a to (viz obrázek): Myslím si, že by to nemuselo vypadat špatně, takhle je v "nereálu" asi nic moc, ale myslím si, že real by mohl být daleko lepší. Třeba možno prokombinovat barevne kombinace (Háčko červené, a čísla červeně.)
Únor 27, 200817 r Autor ... ufff, s těma kombinacema jsem se do toho pěkně zamotal, ale víte jak to myslím, prostě naopak
Březen 4, 200817 r Tuzing??? proc Tuzing?? napriklad v BMW to byla priplatkova vybava uz v 80tych letech, myslim ze je to pekné (ne ty z toho webu, ale decentni hacko by bylo good)
Březen 9, 200817 r Něco jsem našel tady http://www.skoda-tuning.cz/?goto=katalog&kat=5 Přikládám obrázek
Březen 9, 200817 r Něco jsem našel tady http://www.skoda-tuning.cz/?goto=katalog&kat=5Přikládám obrázek No to je ten MILOTEC!!
Březen 17, 200817 r Autor No to je ten MILOTEC!! Cau, super ... zatím asi nejlepsi co jsem videl, jen jsem tam nenasel s cervenym podsvicenim
Březen 17, 200817 r Supik to ma dobre reseny - na sajtrpaku sviti 2 cervene diody z osvetleni interieru
Březen 17, 200817 r Supik to ma dobre reseny - na sajtrpaku sviti 2 cervene diody z osvetleni interieru Myslím že byly prosvětlený od Milotecu jak červeně tak zeleně! Ale ten Sup dobrý!!! Upraveno Březen 17, 200817 r od Octavinek
Březen 18, 200817 r osvětlené šajtry ted nabízí na http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=55488 NALIM a dokonce i různě podsvíceny ale ta cena
Březen 18, 200817 r Brácha má v Saxu od Milotecu s modrým podsvícením tu co je tady na obrázkách a nevypadá to špatně. Já budu dávat stejnou, akorát ji stříknu do černý a bude s červeným podsvícením jako mám zbytek palubky.
Březen 22, 200817 r Autor Supik to ma dobre reseny - na sajtrpaku sviti 2 cervene diody z osvetleni interieru Tak to mi zatím přijde asi jo nej řešení :-) protože ty nabídky mě zatím moc neoslovily. To osvětlení je dodělávaný, nebo je to kupovaný?
Březen 22, 200817 r Autor Brácha má v Saxu od Milotecu s modrým podsvícením tu co je tady na obrázkách a nevypadá to špatně. Já budu dávat stejnou, akorát ji stříknu do černý a bude s červeným podsvícením jako mám zbytek palubky. Tak pak hoď fotky :-)
Březen 22, 200817 r Tak to mi zatím přijde asi jo nej řešení :-) protože ty nabídky mě zatím moc neoslovily. To osvětlení je dodělávaný, nebo je to kupovaný? Normalne ty diod. lampicka u Supika ma - to je to nej a original reseni co sezenes - hodne lidi tu svitililnu ze Supa schaneji prave taky pro toto. Ja ji chci taky Upraveno Březen 22, 200817 r od Host
Březen 23, 200817 r Autor Normalne ty diod. lampicka u Supika ma - to je to nej a original reseni co sezenes - hodne lidi tu svitililnu ze Supa schaneji prave taky pro toto.Ja ji chci taky Tak to už nejseš sám a přidávám se do zájemců
Srpen 12, 201213 r Ta lampa ze superba potrebuje nejaky zasah do elektriky aby ledky svitili?Je treba neco na Okte upravit aby to tam slo?Co treba naklon a tak?
Srpen 15, 201213 r Jen dotáhnout jeden drát na podsvit a předělat konektor na tu lampičku (nebo udělat redukci ze starýho na novej) :-)
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.