Přejít na obsah

Mimonske letiste 2.3.2008


Doporučené příspěvky

Doli uz vstal... :D

Skoda ze u Vas na severu rano prselo, tady na jihu zatim ani kapka jeste vylejza slunicko... :prc:

Tak jsem zvedavej na materialy co poridite... ;)

Tak jsem zvedavej na materialy co poridite... ;)

To já taky.

i já jsem zvědavej na materiály, co pořídíte
A kdo teda nakonec tam jel?Tady u nás na východě Čech se očekává druhá vlna včerejšku :aggressive:

No kdo teda nakonec jel? Takové plány a nic :( Aspoň, že tady je pěkně, jsem se opaloval, ale musel jsme toho nechat, už jsem červenej :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz sem zpet, pac mam za chvili nejake aktivity. Kluci se jeste vraceli po obede zajezdit, kdy uz to vypadalo, ze pocasi se umoudrilo. Jinak ucast tusim 15 lidi a cca. 12 aut.

TIMTO BYCH RAD PODEKOVAL VSEM CO SE ZUCASTNILI !!!

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc jsem chtěl přijet, ale počasí na severu čech stojí od rána za vyliž prdel, takže jsem se na to vykašlal... škoda... věřím, že bude brzy další sraz! :) navrhoval bych nějaký motores poblíž Praze, aby to neměli daleko kluci z Vysočiny, Jižních Čech apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No slunce vylezlo az po 14hod... predtim obcasne prehanky ...nakonci kdyz uz jsme zustali jen ja, Martyp a Tomas tak bylo luxusne, velezlo slunce a draha oschla....ale porad dost foukalo.. sraz se mel dohodnout az po obede, ale kdo to mohl vedet...

Fotky budou...

post-1286-1204470781_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...