Přejít na obsah

Mimonske letiste 2.3.2008


Doporučené příspěvky

no nic moc teda. Dopoledne jsem dělal něco kolem baráku a málem mi umrzla prd... a navíc prší. A bude to asi horší.

Zatím přepověď není nic moc, taky se rozhoduji protože odpoledne v neděli již něco mám a přijel bych jenom na chvilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu přijde vichřice, pak sníh a noční mrazíky Takže já nejedu.Mám to kolem 200km,a pak kdybych přijel a byla by zima,a nikdo tam nebyl,tak to nemá cenu hlavně kvuli počasí.Tak at se vám to vyvede a hlavně udělejte nějaké to foto.Čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu přijde vichřice, pak sníh a noční mrazíky Takže já nejedu.Mám to kolem 200km,a pak kdybych přijel a byla by zima,a nikdo tam nebyl,tak to nemá cenu hlavně kvuli počasí.Tak at se vám to vyvede a hlavně udělejte nějaké to foto.Čus.

Jaka vychrice a mraziky ?????

Pocasi pozítří-

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, k večeru postupně až polojasno. Denní teploty 8 až 12°C.

...to same hlasili na Ct. a projel sem pul CR bez kapky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka vychrice a mraziky ?????

Pocasi pozítří-

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, k večeru postupně až polojasno. Denní teploty 8 až 12°C.

...to same hlasili na Ct. a projel sem pul CR bez kapky..

Jojo na kazdem serveru je jine pocasi. Jinak JBC 6°C a sucho od rana ani kapka. V Mimoni viz foto :

http://www.mimon.net/webcam/namesti.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počasí bude na kokot. Do šesti hodin je tu chcavec obrovský a začne skoro vichřice. Sobota dopoledne bude vichřice a déšť na horách se sněhem. Neděle by se měla umoudřit a bude kolem 7°C. Když bude déšť, tak mírný. Já osobně uvidím podle počasí v neděli ráno a podle toho, kolik lidí potvrdí účast. Být od někud z daleka, tak na to kašlu. Počasí vyčteno z meteo map na www.chmi.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nejsme z cukru ne?

tak z cukru ne, ale když člověk jede na sraz, chce se taky trochu ukázat, mít auto nablejskaný a na pěkných kolech. Takhle tam přijedu jak dobytek a na hnusných zimních patnáctkách. To se mi moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to taky nezatracoval a na letní pneu je stejně brzo.Jen blázen ted přezouvá! Hlavně aby to všichni věděli,že je to zrušené.

no když na to příjde, přezutí je práce na půl hodiny. Dojedu na sraz a večer hodím zase zimní, to je taky řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to taky nezatracoval a na letní pneu je stejně brzo.Jen blázen ted přezouvá! Hlavně aby to všichni věděli,že je to zrušené.

No taky premyslim, kde si prisel na to ze je to zrusene ? Pokud bude bude to tu velkym pismem a to jak na konci tak v prvnim postu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letňáky teda určitě přehazovat nebudu, navíc teda počasí dost na pitchu, tak nevim no, z prahy to sice je "jenom" 100km, ale jednou jsem takhle vyrazil na jarní Renocar, byla zima a stálo to prd...

a ted začalo poprchávat :(

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letňáky teda určitě přehazovat nebudu, navíc teda počasí dost na pitchu, tak nevim no, z prahy to sice je "jenom" 100km, ale jednou jsem takhle vyrazil na jarní Renocar, byla zima a stálo to prd...

Uvidíš v neděli ráno jaké bude počasí. Já myslím že to bude dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...