Přejít na obsah

Mimonske letiste 2.3.2008


Doporučené příspěvky

MB momentálně silné poryvy větru, leje jako z konve, viditelnost špatná

Tak to tam dorazilo to, co bylo cca před hoďkou tady v Děčíně..byla to docela síla, vichr a parádní lijavec..a do toho bouřka.. A mraky,co se tu drží, zatím pořád nevěstí nic dobrého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ze ten sraz bude dost se na nej tesim a pokud bude prset tak to muze bejt jen na chvilku tak treba zalezem do aut na 10 minut a pak zase budem pokracovat.

BOBIK: Hele nechces se zejtra nekde srazit a jet spolecne do Mimone ja pojedu z Bakova nad Jizerou jsem tady u pritelkyne

Editováno: , autor: Štěpán Suchánek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já vyrážim do Prahy, tzn bez netu až od teďka, nicméně přátelé sorry, ale do Mimoně na 90% nejedu, protože tady na jihu je počasí na hovno, fouká vítr, je docela vlezlá zima a honí se mraky, takže si počkám na nějakej sraz za tepla. klepat kosu se mi 100km jet nechce. to by ráno muselo bejt opravdu překvápko pokud jde o počasí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já vyrážim do Prahy, tzn bez netu až od teďka, nicméně přátelé sorry, ale do Mimoně na 90% nejedu, protože tady na jihu je počasí na hovno, fouká vítr, je docela vlezlá zima a honí se mraky, takže si počkám na nějakej sraz za tepla. klepat kosu se mi 100km jet nechce. to by ráno muselo bejt opravdu překvápko pokud jde o počasí...

:(:unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.3.2008 16:06

Během zítřka se také ojediněle můžeme setkat s bouřkami a to zejména v dopoledních hodinách.

1.3.2008 15:33

Během nedělního rána bude přes naše území přecházet další frontální systém, který s sebou přinese déšť, od 700 metrů sněžení.

1.3.2008 15:10

Během noci na neděli bude foukat převážně čerstvý vítr o rychlosti 6 až 10 m/s, na horách to bude ale vítr silný s nárazy až 30 m/s.

1.3.2008 14:41

Srážky na našem území postupně ustávají, v těchto chvílích jsou pozorovány pouze v podobě přeháňek na severozápadě území. Už během druhé poloviny noci ale přes naše území začne přecházet další frontální systém, který přinese další srážky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.3.2008 16:06

Během zítřka se také ojediněle můžeme setkat s bouřkami a to zejména v dopoledních hodinách.

1.3.2008 15:33

Během nedělního rána bude přes naše území přecházet další frontální systém, který s sebou přinese déšť, od 700 metrů sněžení.

1.3.2008 15:10

Během noci na neděli bude foukat převážně čerstvý vítr o rychlosti 6 až 10 m/s, na horách to bude ale vítr silný s nárazy až 30 m/s.

1.3.2008 14:41

Srážky na našem území postupně ustávají, v těchto chvílích jsou pozorovány pouze v podobě přeháňek na severozápadě území. Už během druhé poloviny noci ale přes naše území začne přecházet další frontální systém, který přinese další srážky.

to znamena ze jedes nebo ze nejedes???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domluvil bych se zitra rano, kazdopadne kdyz to pujde rad bych dorazil...

u nas (Jicin, Turnov) je to ted takovy vselijaky, dopoledne to byl docela masakr, neslo nic ani proud telefony nic, ted je sucho ale zase zacina foukat....

Jo a z Turnova pred Boleslavi lezi na dalnici stozar vysokeho vedeni a je to neprujezdny ...ale pry to uz odstranujou..

Kazdopadne budu rad kdyz to se to dneska vychcije a vyfouka a zitra by to uz mohlo byt lepsi :)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...