Přejít na obsah

Anketa kolik Vám je (anonymní) ?


Johny55

Doporučené příspěvky

njn to jsou ty lidi kolem 30-ti co maj prachy a rozum a pěkny auta, a pak jsou tady lidi jako já (21) co nemaj prachy ale maj rozum a tak maj seriovky, a pak jsou tady lidi 20 a méně co nemaj prachy a nemaj rozum a maji z auta tuzing :)

ještě ti tam chybí varianta, co mají peníze i rozum lol

pročpak jsi ji vynechal ? lol:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn to jsou ty lidi kolem 30-ti co maj prachy a rozum a pěkny auta, a pak jsou tady lidi jako já (21) co nemaj prachy ale maj rozum a tak maj seriovky, a pak jsou tady lidi 20 a méně co nemaj prachy a nemaj rozum a maji z auta tuzing :)

No tak zase jako opatrně :mellow: ...neznamená že mi bude dvacet tenhle rok, že jsem nějaký prase, který si koupí tuny věci od milotecu, karbonový mracitka, masky, zrcatka...atd. Myslim, že jsou tu i slušní mladí lidi. Jen chci hájit aspoň tu malou mladší no tuzing generaci.... nebo se snad pletu ? žadné extrémní změny, ale kdo se vyzná pozná http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25&start=25 :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn to jsou ty lidi kolem 30-ti co maj prachy a rozum a pěkny auta, a pak jsou tady lidi jako já (21) co nemaj prachy ale maj rozum a tak maj seriovky, a pak jsou tady lidi 20 a méně co nemaj prachy a nemaj rozum a maji z auta tuzing :)

Tak jestli mám prachy nevím (mě stačí :) rozum mám určitě (už :) a mám také jen "seriovku" jak píšeš. Je to prosté, život mě naučil, že většinou v jednoduchosti je krása (!) A to platí i v autech. Kolikrát když vidím kluky, co pěkné auto často doslova sprzní, je mi líto ne těch kluků, ale těch aut.. Nemám nic proti tuningu (abych tu nebyl na pranýři :) ale všeho příliš škodí. Musí toho být zkrátka tak akorát :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nejde takhle sortovat, tuzing může mít i 50 letej s druhou mízou lol
přesně tak...není to o věku, ale o rozumu :) přesně proto jsem tohle založil, pro zajímavost a pak jestli se ukáže nějakej ten pytel kam hold někdo spadne nebo spíše bude hozen :sleep: ... což je, ale nefér ;) Editováno: , autor: Johny55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zase jako opatrně :mellow: ...neznamená že mi bude dvacet tenhle rok, že jsem nějaký prase, který si koupí tuny věci od milotecu, karbonový mracitka, masky, zrcatka...atd. Myslim, že jsou tu i slušní mladí lidi. Jen chci hájit aspoň tu malou mladší no tuzing generaci.... nebo se snad pletu ? žadné extrémní změny, ale kdo se vyzná pozná http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25&start=25 :unsure:

šak v pořádku, tak to jsme asi na tom tak nějak stejně :palec2:

Editováno: , autor: pointfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jo kdo šetřil na oktávečku tak je to asi tak v 35ti tak akorát - s průměrným platem od zaměstnavatele :-)

já taky tak

Hm kdybych měl šetřit s mým průměrným platem na octavii tak se nenašetřím:(Ale jo jo celkem to jde jinak je mi 19:)A student už nejsem:)Dělám zde Motorest U Hrachů:)Pokuď nikdo nezná napište dám info:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...