Přejít na obsah

Na 90% dotahnuta dotykovka=)


Doporučené příspěvky

Báááječné... už taky špekuluju jak to dostat do OI :) Prý to není až zas tak velký problém...

Neni, ale tam musis dat z Passata nebo OII,ja tady zkousel obe a nakonec jsem s e rozhodl pro hranatou z touarega.Navic v OI to bezi vs e na 100%=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni, ale tam musis dat z Passata nebo OII,ja tady zkousel obe a nakonec jsem s e rozhodl pro hranatou z touarega.Navic v OI to bezi vs e na 100%=))

pro tu navi z Touarega ses rozhodl z důvodu designu nebo funkčnosti - jde tam zapojit jakákoliv dotykovka se všemi funkcemi (myslím tím tu z OII, Passata....???)??? Pokud by to blbě kecalo nevadí, nejde mi ani tak o navi, jako spíš o dotykovku a přehrávání filmů :)

P.S. Jaký to má výstupy?

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro tu navi z Touarega ses rozhodl z důvodu designu nebo funkčnosti - jde tam zapojit jakákoliv dotykovka se všemi funkcemi (myslím tím tu z OII, Passata....???)??? Pokud by to blbě kecalo nevadí, nejde mi ani tak o navi, jako spíš o dotykovku a přehrávání filmů :)

P.S. Jaký to má výstupy?

Díky!

Funkcne je uplne stejna, neni mezi nema rozdil.Jen z OII je vice do vysky a vstup SD karty ma dole, tim padem musis predelat komplet ten kastlik radia, navic se pak dupcis s rameckem.Tudle z touarega jsem jen po stranach serizl a pekne tam vklouzne.Duvod je jen prostsi montaze.Jinak pokud mas 5kvalt a signal rychlosti brany z prevododvky, tak nemas problem s nicim a jede ti to na full=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký hezký.... :palec2:

už sem o navi taky uvažoval...bojím se jak dlouho by tam ale zustala.. :feve:

nevím co vše okolo to obnáší a kolik by stála montáž..na tohle bunky nemám...

mužeš přibližně napsat kolik to tak spolkne(krom navi jako takový) a co vše je okolo potřeba udělat...?

mám převodovku bez čidla rychlosti... ;)

Dííky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkcne je uplne stejna, neni mezi nema rozdil.Jen z OII je vice do vysky a vstup SD karty ma dole, tim padem musis predelat komplet ten kastlik radia, navic se pak dupcis s rameckem.Tudle z touarega jsem jen po stranach serizl a pekne tam vklouzne.Duvod je jen prostsi montaze.Jinak pokud mas 5kvalt a signal rychlosti brany z prevododvky, tak nemas problem s nicim a jede ti to na full=))

tak super, to zabudování do palubky už by bylo to nejmenší :) horší je to se zapojením a rozchozením ve Fabce - seš fakt borec!!! a ještě navíc to odblokování filmů za jízdy - na to je ta spešl krabička žejo? Kolik by u tebe stála kompletní montáž? Klidně do SZ ;)

edit: mám 5-kvalt, ale z 1,4 TDI... tzn. by to mělo bejt v poho ;)

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmi,

pasuje zmenit spat na 5Q lol

Hezký hezký.... :palec2:

už sem o navi taky uvažoval...bojím se jak dlouho by tam ale zustala.. :feve:

nevím co vše okolo to obnáší a kolik by stála montáž..na tohle bunky nemám...

mužeš přibližně napsat kolik to tak spolkne(krom navi jako takový) a co vše je okolo potřeba udělat...?

mám převodovku bez čidla rychlosti... ;)

Dííky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vo tom mi ani nemluv... :aggressive:

pokud se dostanu na srázek mužeš se projet a vyzkoušet muj masážní spojkovej pedál.... :feve: vyměním za tvoji..na zkoušku...to bych zvládnul za odpolko..už to mám nacvičený.... lollol

jak jsi vyresil hloubku zarizeni? vw maji vetsi montazni hloubku a vzadu stredoveho plastu je plastova prepazka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...