Přejít na obsah

5.dveře u kombíka


satanash

Doporučené příspěvky

Z ničeho nic mi nejdou otevřít 5. dveře a to ani přes DO a ani přímo klíčem (zámek se furt tváří jako když je zamčenej)

poraďte prosím... :help:

...stalo se mi 2x..

1- přitlačit 5.dveře do zámku z venku, aby jako lépe sedly a poté dálkou odemknout a zamknout

2- když nepomůže, vlézt do kufru, oddeklovat plasty a odemknout zevnitř přes táhlu otevírání

3- měl jsem centrál v pořádku, takže poté fungovalo v pořádku

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...stalo se mi 2x..

1- přitlačit 5.dveře do zámku z venku, aby jako lépe sedly a poté dálkou odemknout a zamknout

2- když nepomůže, vlézt do kufru, oddeklovat plasty a odemknout zevnitř přes táhlu otevírání

3- měl jsem centrál v pořádku, takže poté fungovalo v pořádku

:palec2:

díky moc VYZKOUŠÍM !!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
díky moc VYZKOUŠÍM !!!! :palec2:

hmmm tak nakonec nezbylo nic jiného než vlézt do kufru a otevřít to přes to táhlo, ale asi je tam v háji ta jednotka co přes centrál odemyká a zamyká kufr...tak to mám teď na klíč a pokusím se to sehnat a vyměnit...

ještě jednou díky za radu ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

mám to stejně,děsil mně ten hrb mezi střechou a dveřmi,zkoušel jsem to rovnat na pantech ale bezvýsledně,nešly mi pak dovřít lehce jen bouchnutím tak jsem to vrátil zpět,naše služební to má se střechou rovně a dole větší mezera a zavírají se lehce tak jsem to chvíli sledoval na silnici a na parkovištích a dospěl jsem k názoru že je to kus od kusu pokaždé jinak,stejně jako v předu pasují světla ke kapotě,někdo má mezeru že tam vrazíš prst,jiný ne,jiná je i mezera mezi světly a maskou,asi jak se povedlo tak to je,nelam si s tím hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...