Přejít na obsah

H1 dialkove svetla


iviak

Doporučené příspěvky

ahoj chlapi.nevie mi niekto povedat aku dialkovu org. ziarovku H1 maju superbecka?kolega si kupil superb 2007 a dialkova ziarovka mu svieti dvakrat silnejsie a viac do biela.na octaviackom fore mi bolo povedane ze 100W ziarovku tam nemoze mat ,ze niesu homologovane..dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aky je rozdiel medzi xenonom a bixenonom??on tam ma normrlne sosovku a ked zapne dialkove tak sa mu prisvieti dialkova ziarovka

bixenon když zapneš dálková světla tak má v sobě clonítko a začne víc svítit společně s dálkovými světly.Xenon svítí pořád stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

jo jo, ať vám to krásně modře svítí vy frajírci lol parodie na xenony....

http://auto.idnes.cz/exkluzivni-test-modre...45_automoto_fdv

"Úplným propadákem však byly už zmíněné žárovky s modrou baňkou..." ou jéé, ale chápu, že musíte prostě svítit modře kol5 zaplať pánbůh, že máte aspon ty xenony, jelikož si tam namontovat nějakou přestavbovou HID sadu, no to už by bylo příliš :kuk:

ale chápu, že v dnešní době je cool svítit modře :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je paráda, člověk napíše v názvu žárovky slovo "blue" a hned je tuzingář.. :angry:

Nepíšu nic o modrým světle!! Osramy mají normálně homologaci a jasně bílé světlo. Krásně doplňujou xenony.

Je mi jasný, že jsou teď v módě noname modrý žárovky Xenon Blue Mega Super Effect, ale žádný takový nemám. Taky vím, co to udělá s parabolou. Už jsem jich pár viděl. A o HID sadách si myslím svý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...