Přejít na obsah

UKRADENY AIRBAG


ondra_b

Doporučené příspěvky

mrchy, pokud koupíš volant s bagem ve škodovce, výjde na cca 12500,- , takže pojišťovna ti dá 2500 za 2500 tady v bazaru někdo zrovna bag i s volantem prodává :)

no treba budes mit i stesti a bude to zrovna ten tvuj :D nemyslite ale ze si to lidi tak trosku delaji sami kdyz ty dily na tech vrakacich nakupuji ?: -) kdyby to nikdo bez dokladu o puvodu nekoupil tak se to nekrade ze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to su hajzli ti pojistovaci, jak muze byt spoluucast ? kurva drat!!!za to,ze mi vykradnou autu mam snad platit?curaci jedni zazobani! fuck:076:blekol2

výši spoluúčasti si volí každý sám při sepisování smlouvy - každá pojišťovna to má jinak, ale obecně platí : čím nižší spoluúčast tím vyšší cena pojistky - já mám např.spoluúčast nejnižší která šla = 1 %/minimálně 1000 Kč, ale pojistka je dražší, než kdybych si dal 10%/10 tis., jako má např. ondra b

p.s.: né každý pojišťovák je č...k, blbci jsou v každý profesi ;)

Editováno: , autor: ppfox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejak se tyto kradeze mnozi.

Jen rekapitulace me situace - oprava stala 21 000, spoluucast je 10 000 a k tomu ty ztraty na pojistnem... Byl jsem pojisten jen jeden rok a pojistka je cca 10 000, takze misto slevy 500 budu platit mozna o litr vice... To ale v kratkodobem horizontu je lepsi varianta nez cvaknout 21 000 ze sveho. Ale je otazka jestli to vubec tlacit pres pojistovnu a nekoupit nekde volant za 2 500 jako mi tu nekdo nabizel... Pojistovny chapu ze zavedly system bonus/malus, davat jej za nezavinene pojistne udalosti je ale svinarna maximalniho kalibru. Neni to bonus/malus pro dobre/spatne ridice, je to jen odmena - nechal jsi nas vydelat a nic jsi nechtel, tak ti slevime. Nechal jsi nas trochu vydelat a neco chtel, hajzle a zdrazime ti to... :(((

Pani v pojistovne mi rikala ze ze zakona je clovek pojisten i pul roku pote co neplati pojistku. Uz jsem uvazoval to nejak domyslet a vzdy se na ne vykaslat a pul roku neplatit a v pripade ze se neco stane to uplatnit a pojistku doplatit, kdyz se nic nestane tak jim nic nedat a jit do jine pojistovny ;o))) Ale asi to budou mit ty kurvy osefovane :o)))

Jinak je to jak pise nekdo prede mnou - poptavka vytvari nabidku. Kdyby lidi nemeli shanku po starsich vecech, tak nekradou. Problem jsou ty vsivy vrakace, co nemaj do druheho dne sezenou, a je jasne ze z bouracky to asi neni... :(((

O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ta nejnizsi spoluucast je ale uz nesmysl ne? To platis jak mourovatej a stejne pak drobne veci neuplatnujes, takze tam jdes jen s velikou ranou. A ta te stoji treba sto litru a to uz je jedno jestli zaplatim litr nebo o devet navic...

S tou spoluúčastí to je trochu složitější...já i když mám spol.1%, tak to mám primárně na škody od cca 10 tis.nahoru a potom to je škoda mínus 1 tis (do výše 100tis.samozřejmě - potom to 1 %). Mám to spočítaný, že se mi to takhle vyplatí - no a když se nic nestane - tak jsem holt jen platil a nic - ono je vždycky lepší, když tu pojistku nakonec vůbec nevyužiješ ;)

Jinak máš ještě SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...