Přejít na obsah

Podsvětlení vnitřních klik LED diodou


Laky.M

Doporučené příspěvky

Abych řekl pravdu tak hodnotu těch LED diod neznám, já jim řekl že chci diodu s vysokou svítivostí a k ní odpor, protože bude napojená na 12V. Takže pán mi dal diody a spočítal k nim odpory... :D Do zadních dveří to asi vytáhnu z těch předních, už tam mám konektory z těch předních diod, tak na to napojím i ty zadní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profor, jak jsi zalepil ty diody do klik? Tavnou pistolí s těma plastovýma tyčinkama? Sakra, pořád přemýšlím že nějak seženu ty plasty pod klikou (nebo třeba černý kliky a přehodím je za ty svoje chromované), protože už tam jsou díry a že to předělám... ;) Mimochodem, přední i zadní kliky jsou stejné co se týká rozměru plastů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurnik chlapi, nejak mi ta klika nende, uz ctyri diry v jedny klice a porad nemuzu prijit na tu chut toho podsviceni, ta vypouklina v klice musi pekne svitet a ne jen tak nejaky zablesk ci rozptylene svetlo, myslim ze cartmanko pisal, ze vedle nejak draty a diodu prilepil na kliku....zkusim popremyslet :feve::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurnik chlapi, nejak mi ta klika nende, uz ctyri diry v jedny klice a porad nemuzu prijit na tu chut toho podsviceni, ta vypouklina v klice musi pekne svitet a ne jen tak nejaky zablesk ci rozptylene svetlo, myslim ze cartmanko pisal, ze vedle nejak draty a diodu prilepil na kliku....zkusim popremyslet :feve::palec2:

Chlapy ono taky hodně záleží jakou používate LEDku. Nezáleží jenom na svítivosti, ale taky na tom jaký je vyzařovací úhel dané diody!

Chce to prostě zkoumat, jakou LED zvolit, kam ji umistit, jak natočit atd.. Je docela problém "vyplnit" kliku stejným svitem po celé ploše, tak aby světlo zase neoslňovalo, nebo nesvítilo tam, kam nemá :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne ako hovoris, ja som dal s velkym uhlom a svieti to krasne, neoslnuje a treba nastavit odporom svietivost aku potrebujes,

mne to svieti na A stlpik, co vidim teda len ked je uz tma, ale nijak mi to nevadi

tak ako pisal profor, najlepsie miesto je asi dat tu diodu priamo do klbu klucky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...