Jump to content

petr1402

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About petr1402

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam úplně stejnou zkušenost. S 16GB kartou plné vystacim. Jezdím Německo a Itálii a pro tuto oblast jsou uvedené podklady dostatecne.
 2. Na me občas taky blikaji
 3. Objednáno od jednoho dodavatele v jednom odstínu - studená bílá. Nasadím první - svítí bíle, nasadím druhou - svítí žlutě. Takhle jsem vystřídal tři než svítila stejně jako ta první. A bylo to docela dost znát. Zase na druhou stranu pytlík žárovek (10 ks) za 2,5 USD, no nekupte to.
 4. Tak vyměněny i přední žárovky. Svítí to úplně jinak. Jenom pozor - 10 dodaných žárovek a každá svítí jinak (barevně). Demontáž krytu velice jednoduchá - plastová karta a 2 šroubky s hvězdičkou.
 5. Podle předchozích rad vyměněny zadní žárovky - specifikace z Aliexpressu výše. Výměna jednoduchá (pomocí slevové karty). Svítí daleko lépe než ty žluté. Čekám ještě na přední a hned také vyměním.
 6. Mám auto bez filtru, výroba 5/18 a údajně (dle dvou servisů) je tam 0W-20. Tak babo raď :-)
 7. Mě to udělalo okolo 16500 km, ptal jsem se v servisu a údajně chybí okolo 0,75 litru. Tak jsem to dolil. Měnit olej ještě nebudu.
 8. petr1402

  Vaše spotřeba

  Praha - Peschiara ve 4 dospělých, naložený až po střechu. Kromě Německa (160 - 180 km/h) jsem dodržoval rychlost, kolony občas, hlavně v Itálii.
 9. Připojím se se svoji dosavadní zkušeností. Protože mám Amundsena a iPhone, řešil jsem internet přes CarStick. Následně jsem hledal vhodnou SIM kartu. Někdo na tomto fóru dal doporučení na předplacenou datovou kartu od T-Mobilu. Cena byla 150,- Kč (v akci), bylo na ni 1,5 GB dat. Tohle všechno proběhlo v květnu 2018. Na konci roku mi začala karta hlásit vyčerpaná data. Kredit jsem doplnil za 300,- s tím, že mi dali cca 70,- Kč navíc. Kredit platí 1 rok. Mám tedy necelých 1 GB dat a plně mi to stačí pro provoz všech služeb v autě. Pravda je, že mám vypnutý hotspot, protože obvyklá posádka jede na svoje dat. Předpokládám, že někdy okolo léta (před dovolenou) doplním kredit. Také jsem koukal kde by se daly data sehnat levněji., ale jediná varianta je pro mě tato. Sdílení dat mi přišlo zbytečné.
 10. Nevíte o někom v Praze a okolí, kdo by dokódoval mého Karoqa? Prosím o případný kontakt do SZ, děkuji.
 11. Mam stejnou konfiguraci, najeto přes 7000 km a nic podobného nevnimam.
 12. U Karoqa nejsou snímače na kolech, takže není třeba řešit ventilky.
 13. Přesně jak píše havrosh, mám iPhone a po několika dnech jsem objednával CarStick a mám svatý klid.
 14. Mám stejné z Lidlu a fungují
×
×
 • Create New...