Jump to content

petr1402

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About petr1402

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. petr1402

  Vaše spotřeba

  Praha - Peschiara ve 4 dospělých, naložený až po střechu. Kromě Německa (160 - 180 km/h) jsem dodržoval rychlost, kolony občas, hlavně v Itálii.
 2. Připojím se se svoji dosavadní zkušeností. Protože mám Amundsena a iPhone, řešil jsem internet přes CarStick. Následně jsem hledal vhodnou SIM kartu. Někdo na tomto fóru dal doporučení na předplacenou datovou kartu od T-Mobilu. Cena byla 150,- Kč (v akci), bylo na ni 1,5 GB dat. Tohle všechno proběhlo v květnu 2018. Na konci roku mi začala karta hlásit vyčerpaná data. Kredit jsem doplnil za 300,- s tím, že mi dali cca 70,- Kč navíc. Kredit platí 1 rok. Mám tedy necelých 1 GB dat a plně mi to stačí pro provoz všech služeb v autě. Pravda je, že mám vypnutý hotspot, protože obvyklá posádka jede na svoje dat. Předpokládám, že někdy okolo léta (před dovolenou) doplním kredit. Také jsem koukal kde by se daly data sehnat levněji., ale jediná varianta je pro mě tato. Sdílení dat mi přišlo zbytečné.
 3. Nevíte o někom v Praze a okolí, kdo by dokódoval mého Karoqa? Prosím o případný kontakt do SZ, děkuji.
 4. Mam stejnou konfiguraci, najeto přes 7000 km a nic podobného nevnimam.
 5. U Karoqa nejsou snímače na kolech, takže není třeba řešit ventilky.
 6. Přesně jak píše havrosh, mám iPhone a po několika dnech jsem objednával CarStick a mám svatý klid.
 7. Mám stejné z Lidlu a fungují
 8. Ahoj, na předchozím autě jsem měl Nokiany, nevím už typ. Teď jsem si vyhlídl tyto Nokian WR A4 XL nebo Nokian WR D4 XL na 17". Nemáte někdo zkušenost. Cenové rozpětí jsem si stanovil na 2.500 - 3.500 za gumu.
 9. Včera zprovozněno, o víkendu bude odzkoušen v provozu
 10. Stejně to ma i O2, za 99,- měsíčně sdílenou kartu na internet. Zkusil jsem koupit 1GB Twist a uvidím jestli to bude stačit.
 11. Od koho mas kartu? Hledám co je nejvhodnější.
 12. Včera jsem to také začal řešit. Zatím mám jen objednaný CarStick. S tím kabelem je to dobrý typ, zkoušel jsem Alzu a tam žádný nemají, tenhle vypadá, že by se tam mohl vejít, protože moc místa tam není.
 13. Mě o tom dealer říkal taky. Před nedávnem jim ořezali všem kvóty na zbývající neprodaná auta. Prý jde vše do Německa. Takže ten můj už letos neprodá vůbec nic.
 14. Ahoj, objednáno 18.11.2017, 15.12.2017 přidán digi štít a z původního konce března mám potvrzený termín výroby 18. týden a 19. vyzvednutí. Jinak 1,5 manuál.
×
×
 • Create New...