Přejít na obsah

Jak rozdělat vystřelovací klíček??


Jirka RS

Doporučené příspěvky

klicek otevrit a v drazce kam se schovava klicek je puleni klicku od dalky a tam strcit nejaky velky plochy sroubovak a otocit s nim a vycavkne se to samo... Nic tezkeho...

Jasně je to tak..ale pokud chceš vyměnit baterii tak musíš odloupnout-zničit ten znáček a pod nim je šroubek který je potřeba povolit pro rozdělání klíče...už to tu někdě psal i cosby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak kluci... to se pekne pletete s tim znackem... u trojtlacitka je to tak jak jsem napsal... kvuli baterii neni treba znacek nicit!!!!

Beru zpět..máš pravdu..rozdělat..a pak jen silou to rozloupnout...nebyl jsem si jist tak jsem to hned zkusmo kuchl ;)

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je skoda, ze sis ten znacek nezkusil znicit :-) :-) Jsem vytahl po roce fotak a dal si lekci foceni :-)

bych ti udělal radost pane chytrej coo ? :D nevím ale proč bych si ho měl ničit...není důvod. Jak člověk "rozcukne" ty dvě částí od sebe je jasno..vidí...prostě omyl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Cau chlapi, tak sem si vcera podle vaseho navodu take vymenil baterku v klici (dvoutlacitkovem) ptze muj dosah byl okolo 0.5 metru... Bohuzel vsak s novou baterkou se nic nestalo a klic ma stale dosah pouze 0.5 m :help: Nevite nekdo co s tim muze bejt? Sem uz fakt bezmocnej, ta mala dalka a mnohonasobne pokusy o otevreni auta ze me delaji magora :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se chovají druhé (rezervní) klíče???

Rezervni jez vypadaji uplne nove (nepouzite) maji super dosah a oteviraji na poprve. Starou baterku jsem tam urcite nedal, vim to, nejsem blbec (daval sem tam panasonic)... je to fakt dilema ptze do servisu se mi nechce, vezmou si hodne a jeste me osmelej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...