Přejít na obsah

Zpožděná reakce D.O. centrálu


Zbyndur

Doporučené příspěvky

Koupil jsem ojetou fabku combi r.v.2003, 1.4 16v, 55kw. Při zamykání auta přes dálokvé ovládání se nezamkne okamžitě, musím počkat od vypnutí zapalování cca 10 vteřin a pak dálkáč funguje. Stává se to pouze po jízdě.Stejnou prodlevu mám i se signalizací rozsvícených světel po vypnutí motoru. Světla svítí, otevřu dveře a nic , siréna se ozve po cca 10 vteřinách. Je táto prodleva normální? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam rádio na kazety Pfilips RC548 , jak je to zapojený nevím, koupil jsem auto před 2 měsici ojeté.Rádio se chová takto: pokud tam není panel ozve se při startování akustický tón, po nastartování se samo zapne, po odejmutí panelu bliká červ. dioda security. Může to mít nějakou spojitost s tím neorigo radiem? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam rádio na kazety Pfilips RC548 , jak je to zapojený nevím, koupil jsem auto před 2 měsici ojeté.Rádio se chová takto: pokud tam není panel ozve se při startování akustický tón, po nastartování se samo zapne, po odejmutí panelu bliká červ. dioda security. Může to mít nějakou spojitost s tím neorigo radiem? Díky

jen pro zkoušku ho odpoj a uvidíš, jestli DO a pípak světel pak bude reagovat jak má ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jen pro zkoušku ho odpoj a uvidíš, jestli DO a pípak světel pak bude reagovat jak má ;)

dik rolbar, bolo to radiom :palec2:

dal som tam na napajanie od spinacky diodu a uz to pipa tak ako ma, aj vnutorne svetlo sa rozsvieti hned :palec2:

ani by ma nenapadlo, ze to moze byt tymto a vyriesilo to asi 10Sk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik rolbar, bolo to radiom :palec2:

dal som tam na napajanie od spinacky diodu a uz to pipa tak ako ma, aj vnutorne svetlo sa rozsvieti hned :palec2:

ani by ma nenapadlo, ze to moze byt tymto a vyriesilo to asi 10Sk :)

Robko ty jsi měl taky při zamykání DO problémy, reagoval ti Do okamžitě po vypnutí zapalování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robko ty jsi měl taky při zamykání DO problémy, reagoval ti Do okamžitě po vypnutí zapalování?

ja nemam origo central, takze s tymto som problem nemal ale mal som problem s vnutornym osvetlenim a so signalizaciou zapnutia svetiel,

nemas nahodou aj ty vymenene radio? mne to oneskorenie robilo radio, ktore este po vypnuti davalo najake napetie s5 a tym si jednotka myslela ze je klucik este v zapalovani,

presne tak ako pisal rolbar, dal som tam diodu a uz je to v poriadku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam origo central, takze s tymto som problem nemal ale mal som problem s vnutornym osvetlenim a so signalizaciou zapnutia svetiel,

nemas nahodou aj ty vymenene radio? mne to oneskorenie robilo radio, ktore este po vypnuti davalo najake napetie s5 a tym si jednotka myslela ze je klucik este v zapalovani,

presne tak ako pisal rolbar, dal som tam diodu a uz je to v poriadku

Mám tam neorigo radio, asi to bude tím jak píšeš, kam jsi přesně dal tu diodu, jak ses k tomu dostal a jakou diodu jsi tam dal? Mám auto chvíli tak ještě o něm skoro nic nevím. Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam neorigo radio, asi to bude tím jak píšeš, kam jsi přesně dal tu diodu, jak ses k tomu dostal a jakou diodu jsi tam dal? Mám auto chvíli tak ještě o něm skoro nic nevím. Dík za odpověď.

ked mas neorigo radio, tak to moze byt tym

dal som tam podobnu diodu ako je tato http://www.stualarm.cz/produkt/se054-kremi...10abaleni-5-ks/

staci ti jedna netreba kupovat cele balenie ale aspo na tych 10A

postup

1) vyber radio aby si sa dostal ku kablom za nim

2) odpoj ho od konektoru

3) zober merak a odmeraj si na ktorom kabli mas 12V(bez klucika, to je na pamet radia, to ta netrapi), otoc klucikom v zapalovani aby si dostal spinane napetie do radia, potom odmeraj na ktorom konektore sa ti objavi 12V (to mas spinane napetie do radia)

4) kabel na tomto konektore rozpoj (precvakni) a zapoj tam diodu (vsetko treba zaizolovat a najlepsie to tam napajkovat aby bol dobry kontakt)

5) diodu zapoj v zavernom smere (to znamena, ze nozicku s tym oznacenym pasikom das smerom ku konekturu radia)

6) ked to budes mat zapojene, tak pripoj radio na konektor a skus ho zapnut, ak ti pojde mozes to pozapajat a zalozit radio s5 (ak nepojde, skontroluj ci je spravne zapojena dioda)

7) skontroluj ci mas este stale oneskorene reakcie DO, musis nechat radio chvilu hrat a potom ked vystupis tak skus zamknut

8) drzim palce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked mas neorigo radio, tak to moze byt tym

dal som tam podobnu diodu ako je tato http://www.stualarm.cz/produkt/se054-kremi...10abaleni-5-ks/

staci ti jedna netreba kupovat cele balenie ale aspo na tych 10A

postup

1) vyber radio aby si sa dostal ku kablom za nim

2) odpoj ho od konektoru

3) zober merak a odmeraj si na ktorom kabli mas 12V(bez klucika, to je na pamet radia, to ta netrapi), otoc klucikom v zapalovani aby si dostal spinane napetie do radia, potom odmeraj na ktorom konektore sa ti objavi 12V (to mas spinane napetie do radia)

4) kabel na tomto konektore rozpoj (precvakni) a zapoj tam diodu (vsetko treba zaizolovat a najlepsie to tam napajkovat aby bol dobry kontakt)

5) diodu zapoj v zavernom smere (to znamena, ze nozicku s tym oznacenym pasikom das smerom ku konekturu radia)

6) ked to budes mat zapojene, tak pripoj radio na konektor a skus ho zapnut, ak ti pojde mozes to pozapajat a zalozit radio s5 (ak nepojde, skontroluj ci je spravne zapojena dioda)

7) skontroluj ci mas este stale oneskorene reakcie DO, musis nechat radio chvilu hrat a potom ked vystupis tak skus zamknut

8) drzim palce :palec2:

Robko, dík za podrobný popis. Po neděli to vyzkouším a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...