Přejít na obsah

Mrkněte na to a napište kdo se s tím už setkal


David-pv

Doporučené příspěvky

Ve čtvrtek 27.3. jsem otevřel kapotu Octavie a nevěřil jsem co tam je. Je známé, že kočky a kuny a ostatní zvířectvo si lozí do motorového prostoru a koušou tam odhlučnění kapoty a motorové stěny, ale kdo z vás se setkal s tímto? Nějaká drůbeží flákota masa mezi světlem a akumulátorem.

post-4354-1206873199_thumb.jpg

post-4354-1206873209_thumb.jpg

post-4354-1206873234_thumb.jpg

post-4354-1206873244_thumb.jpg

post-4354-1206873255_thumb.jpg

post-4354-1206873263_thumb.jpg

post-4354-1206873272_thumb.jpg

post-4354-1206873280_thumb.jpg

post-4354-1206873288_thumb.jpg

Editováno: , autor: David-pv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moje zásoby to nejsou :blbec:

Holt takové je riziko při parkování venku. A jestli máš až moc čistej motor tak se nediv " teď je to její území ", ale někdo říkal, že stačí pár něčich vlasů nebo chlupů ze psa a tzv. "označit si svoje teritorium" a mělo by to zabrat. Taková havěť v motoru zavání pořádným p.ůse.em.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt takové je riziko při parkování venku. A jestli máš až moc čistej motor tak se nediv " teď je to její území ", ale někdo říkal, že stačí pár něčich vlasů nebo chlupů ze psa a tzv. "označit si svoje teritorium" a mělo by to zabrat. Taková havěť v motoru zavání pořádným p.ůse.em.

o tom jsem také slyšel. Někde jsem četl, že jsou i nějaké spreje aby tam havěť nelezla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale co z toho chlapi plyne?????

Že i mezi zvířaty se značka ŠKODA těší velké oblibě :palec2: Jo,prostě zvířátka maj na škodovky čuch lol

Zachvilku si lidi budou povidat.....Čus,tak co???Kolik máš kun pod kapotou??? :palec2:

Já to mám taky obdobný...někdy tam nacházím chleba,jindy zase ohlodané kosti od čehosi......

Jdu si takhle večer na Kalbu a sem těsně před autem a najednou se na mě vyřítí z poza motoru ta kuna tunerka(Teda bylo to chlupatý)...No to si nedovedete představit co sem měl za šok... :prc: Ale zatím má k motoru respekt a nic tam nebaští,to je hlavní :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...