Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Vrátí, to každopádně. Navíc budeš v práci s takto výkoným motorem dříve a dostaneš za to určitě prémie lol

Tak to pochybuju, teda o těch prémiích, majitel firmy je lakomej a dřív tam bejt stejně nemusím, odhaduji že z 8 pracovních hodim efektivně využívám tak 40 minut, zbytek proflákám u internetu, chlastáním kafe, přípravou na přípravu na oběd, přípravou na oběd a oběděm a ještě nesmyslným tlacháním o ničem, no něco jako tady lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mysiax : Combi 1,6 = :palec2::palec2::palec2::palec2:

sice nema "brutalny zatah vodspodu" a nejazdi za 3.8l/100km, ale aspon pocujem vlastneho slova, ked niekam idem a nenechavam za sebou dymove signaly lol sestra ma P307 2.0 HDI a je to strasny kram, spotreba porovnatelna so mnou, ale ten zvukovy prejav a vibracie... o tom, ze na 100tis. km musela menit tesnenie pod hlavou a rovnat ju ani nehovorim...

len skoda, ze je tmavomodra, pocul som, ze strieborne okty su najrychlejsie :)

Editováno: , autor: mysiax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s forďákama jsme byli zasprintovat. No a ukázalo se, že benzín 2,0 96kW a 2,0TDCi 96kW jede ve výsledku stejně. dočasně vznikaly náskoky v jednotkách metrů(spíše tak 1-2metry), jednou benzín, jednou nafta, v závislosti na řazení. Skuste hádat, v čem byl rozíl. Každej jel za jiný litry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me malem zaskocilo celych 6 knedliku se svickovou, ci kolik jsem jich mel :D :D

davone ja spis cumim ze s tou tvou spotrebou a benzinakem ti jeste zbyde i na svickovou s sesti knedlama :palec2: dneska jsem dojel z chajdy 75km , zadne plouzeni , cca o 20km vic dycky nez je na tech kulatych plackach kolem cesty,3lidi v aute a plny kufr spinaveho pradla a spotreba 5.9 l , ty musis fakt jezdit jak kol114:p

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s forďákama jsme byli zasprintovat. No a ukázalo se, že benzín 2,0 96kW a 2,0TDCi 96kW jede ve výsledku stejně. dočasně vznikaly náskoky v jednotkách metrů(spíše tak 1-2metry), jednou benzín, jednou nafta, v závislosti na řazení. Skuste hádat, v čem byl rozíl. Každej jel za jiný litry...

neviem na akom Forde ste sli, ja som vzal ako vzorku Focus, udaje su z www.ford.sk

2.0 benzin - vybava Ghia - 679000.-SKK

2.0 TDCI diesel - vybava Ghia - 729000.-SKK

===============================

takze vykon ako pises rovnaky, vybava tiez, cena - rozdiel 50 000.-SKK

navyse je nafta, aspon u nas, oproti benzinu drahsia uz o 4SKK/liter

Tak neviem, ci je to az taka vyhra... Hlavne ked clovek nabeha do 15000km rocne ako vacsina tu diskutujucich...

Editováno: , autor: mysiax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dneska jsem byl s kamosem kupovat octavu v jednom maxi bazaru na morave (AAA pro rejpaly :D )chtel po me posouzeni stavu a projet vagem, tak nejak jsme se dali s bazaristou do reci a nabizel nam same benzinaky , tak mi to nedalo a optal jsem na TDI a chlapek mi vyrazil docela dech ,doslova rekl ze doba dieslu pane je uz za nama , dneska nam tady lezi 40 TDI v perfektnim stavu a nikdo to nechce :kol-130: jen dodam ze slusne benziny tam mel dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem na akom Forde ste sli, ja som vzal ako vzorku Focus, udaje su z www.ford.sk

2.0 benzin - vybava Ghia - 679000.-SKK

2.0 TDCI diesel - vybava Ghia - 729000.-SKK

===============================

takze vykon ako pises rovnaky, vybava tiez, cena - rozdiel 50 000.-SKK

navyse je nafta, aspon u nas, oproti benzinu drahsia uz o 4SKK/liter

Tak neviem, ci je to az taka vyhra... Hlavne ked clovek nabeha do 15000km rocne ako vacsina tu diskutujucich...

no při nějakých 50-60tkm ročně se to u mně 100% pozná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...