Přejít na obsah

Pozor na Kartáče!!!


Pitris.K

Doporučené příspěvky

Však ona tahle barva obecně moc nevydrží, to samé ty fialové-vínové odstíny, jdou rychle do pryč. Ono se to s těmahle odstínama táhne už z dob favoritů, modrá, a vínová, tuším že se jmenovala apolo, to jsou dnes příkladné sameťáky. Takže ve spojitosti s myčkou bez kvalitní růčo kosmetiky se ani nedivím !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, je to tak, vždyť to jsou jen obarvené plasty, nic více.

Myčka = daň z lenost, umývat autí ručně. Ale ani já to nedělám. Každý třetí den prší, a takhle by se

ze mě stal brzy otrok! Takže střídám vapku s myčkou v poměru 3:1 :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se podělit o pár foto co dokáže časté ježdění na myčku, majitelům všech myček se omlouvám :) nevím jestli to pujde pořádně vidět, zadní nárazník a 5té dveře jsou uplně matné

A cos čekal.Je to známá věc.Synovec dostal služebního golfa(nového) a po půl roce ježdění do myčky lak v prd......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proto kyblicek,houbicka a vodicka. :p:p:p:p

Zeptej se nějakého lakýrníka na houbičku, ten tě s ní požene svinským krokem.

Ale já si to o té houbě do nedávna také myslel, dokud mně s ní neposlal k šípku jeden starší pán, co nám dělá lak na Meďoury

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost často se vyskytuju v zákulisí ručního mytí a tam houba neexistuje (škrábe protože se v ní ukládá prach a ten z houby nevypláchneš, neumyješ detaily) používaj tam tzv. žíňky, večer hodím foto pro představu, ja?

Tak to se mi docela hodí ... zrovna se chystám koupit něco na očistu plechovýho miláčka ... Tak můžeš třeba hodit odkaz jakto vapadá a kde to třeba koupit ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už chápu že žínku dokonale vypláchnu od bordelu a v pórech houby nějaký bordýlek zůstane déle, ale nevidím to jako zásadní problém, a už vůbec si nemyslím, že tím nějak zásadně uškodím laku v případě že bude v pernamenci dostatek vody. Takže zůstávám u houby-jelikož je pro mě praktičtější má měkčená maxi houba 20 x 30 cm :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už chápu že žínku dokonale vypláchnu od bordelu a v pórech houby nějaký bordýlek zůstane déle, ale nevidím to jako zásadní problém, a už vůbec si nemyslím, že tím nějak zásadně uškodím laku v případě že bude v pernamenci dostatek vody. Takže zůstávám u houby-jelikož je pro mě praktičtější má měkčená maxi houba 20 x 30 cm :p

No také myju ričně a jak vypadá ta žínka to mě zajímá šup sem s fotkou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ona tahle barva obecně moc nevydrží, to samé ty fialové-vínové odstíny, jdou rychle do pryč. Ono se to s těmahle odstínama táhne už z dob favoritů, modrá, a vínová, tuším že se jmenovala apolo, to jsou dnes příkladné sameťáky. Takže ve spojitosti s myčkou bez kvalitní růčo kosmetiky se ani nedivím !!

Cože? :o :o a sakra-to se mám na co těšit. Ale vlastně ani ne.Myju ručně a s nejvyšší jemností. Ale původní majitel měl asi v oblibě myčku. Když to člověk jednou za čas vezme leštěnkou, tak pořád holka vypadá jako za mlada :palec2:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...