Přejít na obsah

Návštěva továrny v Boleslavi


bubi

KDY??  

58 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak mám domluvit nějakou tu exkurzi do Boleslavi na O II už ve face a zbytek (new fabia) + to co ukazují normálně (výroba motorů) ..?

Jak jsem psal Kvasiny a pravděpodobně i Vrchlabí je momentálně do odvolání uzavřeno (spekulativní důvody uvedeny).

Tu exkurzi do Boleslavi bych viděl na konec října/ listopad? Jak bude volno v jejich programu.

Jinak připomínám, že se musí jednat o všední den (preferuji pátky).

Takže jdeme do toho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vauuuuuuuuuuu, tam bych se jel mrknout :palec2: pravda finančně náročnější, ale aspon bych po cestě natankoval údajně lepší benzin od soudruhů lol a možná bych jim aji něco rozumněl..

Můžeš si skusit založit vlákno Doli a uvidíš..

Edit: BMV mám z Brna blíž, ale i tak cesta zabere značně dosti času (a myslím že nejenom mě..) ale věřím, že za ten zážitek to stojí. A taky určitě tam enbyl ještě každý :D Jinak tam dělaj exkurze normálně nebo by to bylo protekčně soukromou cestou?

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...