Přejít na obsah

Návštěva továrny v Boleslavi


bubi

KDY??  

58 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jiz driv tady probehla akce...navsteva muzea skoda auto spojena s prohlidkou vyrobniho zavodu, osobne jsem to tenkrat nestihal a tak me napada, ze by se akce zopakovala....dotaz tedy zni, mel by jste nekdo zajem udelat si vylet do bolky a shlednout to, co normalne clovek nevidi?

prohlidka fabriky se da domluvit, ale ma to smysl pro vetsi skupinu...kdyz tak piste SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrá náhoda. Je to asi týden co jsme se s tátou bavili, že se tam zajedeme podívat(teda v případě dvou lidí by připadalo v úvahu jen to muzeum) a k tomu ještě prohlídka fabriky-to by bylo super :palec2:

1.bubi

2.lukysekk

3.pitris

4.Neo Moucha

5.Ritchie

6.smreko

7.TomášT

Ale co ten termín? Čekají mě teď státnice, tak by to bylo pro mě nejlepší až v půlce června.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připiště si mě taky, už mě to neba pozorovat jak to tam frčí jen za plotem ... :kol-48:

Jen potřebuji vědět kdy a pokud možno ne, přelom květen-červen a začátek července ;)

1.bubi

2.lukysekk

3.pitris

4.Neo Moucha

5.Ritchie

6.smreko (možno ešte + 3 kolegovia)

7.TomášT

8.VasekC

9.Janina

10.pentadius

11.maros

tiež by ma zaujmal termín kedy to bude takže organizator mal by si sa už pomaličky snažiť niečo aj vybavovať, už je nás 11 ľudí čo prejavili zaujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.bubi

2.lukysekk

3.pitris

4.Neo Moucha

5.Ritchie

6.smreko

7.TomášT

8.VasekC

9.Janina

10.pentadius

11.maros

12.sonyk02

Přidám se taky, sice už sem se tam byl podívat tak před víc jak rokem, (výlet od firmy) ale rád se podívám znovu a třeba i někam jinam?:-) ale záleží kdy by to pak bylo přesně?! (taky bych měl sebou určitě ještě nějaký lidičky když už bych tam jel takovou dálku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...