Přejít na obsah

Návštěva továrny v Boleslavi


bubi

KDY??  

58 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Hele, kdyžtak se domluvíme spolu, už jsem koukal na kontakt, neměl by být problém to dohodnout. A jak jsitě víš, červen mi taky nevyhovuje, takže asi tak.

neboj,strýček tam pár let pracoval coby šéfík ochranky,nebude to tak těžké se tam dostat!ale fakt mi datum nesedí,páč jedu 28.6.08. na Nazareth do Čkyně,ted možná na truck trial a to by ta moje asi neunesla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kontaktoval jsem prislusne lidi ve skodovce a situace je nasledujici, museum je bez problemu, ale pokud chceme exkurzi do vyroby, tak pouze v pracovni dny, tudiz bychom to meli smerovat treba na patek...tzn...jste ochotni si vzit dovolenou? ja jsem z moravy a pokud pojedu do bolky, tak bych rad zhledl oboji, tudiz pro me to neni problem...ale potreboval bych vedet zavazne prihlasky, je treba domluvit atd. takze musim znat konecny pocet lidi. kdyz tak posilejte prihlasky na mishan@centrum.cz, predmet prihlaska. diky vam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku OT, máš program trucktrialu na celou sezónu? Už se roky chystáme a pořád nic, tak letos bych chtěl aspoň jeden závod...

Program trucktrialu:

1. 26.- 27. dubna Milovice

2. 17.- 18. května Písek

3. 14.- 15. června Krásná Lípa

4. 12.- 13. července Milovice

5. 9.- 10. srpna Ujkovice

6. 30.- 31. srpna Drnovice

7. 27.- 28. září zatím není místo

2. závod sezony, 17. až 18. května

Oldřichov u Písku

Program:

Sobota 17. května

7:00 - 9:30 Technické přejímky vozidel

10:00 - 10:15 Rozprava, zahájení závodu

10:30 - 18:00 Soutěže v sekcích

20:00 - 24:00 Diskotéka

Neděle 18. května

8:45 - 9:00 Rozprava, zahájení závodu

9:00 - 16:00 Soutěže v sekcích

16:00 - 17:00 Volné jízdy

17:00 - 18:00 Vyhlášení výsledků

Byl jsem v Milovicích a bylo to super :palec2: Do Písku ještě nevím jestli pojedu, ale možná jen na neděli. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme ze se bavim o patku pred tim vikendem 21, 22 cerven, tzn. termin by byl 20.cerven patek

Sakra to budem mať akorát skušku v škole a potom nočnu, o tu nočnu sa nebojím to si proste zariadim sam ako potrebujem ale tu skúšku v škole už nie :( tak asi potom niekedy inokedy alebo ak by sa to konalo v 7 mesiacu strašne moc by som chcel vidieť kde sa vyrobili moje dve autička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s terminem bych zatim nehybal, protoze me tento vyhovuje a vcelku dost lidem taky, takze pockam kolik se vas prihlasi, kdyby nas melo byt malo, tak to presunem to je jasne....posilejte prihlasky co nejdriv, do tovarny musi byt pronajaty autobus, ten se musi rezervovat aspon tri tydny dopredu, takze si to uvedomte jak to vychazi...nejpozdeji do tydne musime mit vse vyjasnene, myslim ohledne poctu lidi a zavazne prihlasky na mem mailu...ja pak musim sehnat bus a domluvit dalsi veci v bolce, aby to klaplo....takze vas prosim aby jste si pohli, protoze domlouvat neco kdyz clovek nevi s kym muze pocitat a skzm ne je na prd a pak je vsude akorat za blba kdyz se to x krat meni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k videni bude muzeum (1,5 hod cca) a vyrobni linka vcetne motorarny (1,5 hod), vse s pruvodcem, ptal jsem se na depositar, odpoved zadna ale na strankach muzea je psane ze depositar je zahrnut v ramci muzea, tak snad bude k videni........jinak vstup do vyrobz a do muzea by mel stat 60kc (dohromady), je tam i moznost se najist (mam k dispozici jidelnicek), ale to bych poslal az budu mit prihlasky...bus nevim kolik bude stat ale rozhodne to bude nejvetsi cast ceny, myslim ze se budem pohybovat kolem tech tri set jak pise p2m

jinak prihlasenych je dost malo, na to jak jste vsichni meli zajem tak mam zatim pouze 3 maily (6 lidi) plus moje malickost, takze se hlaste jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...