Přejít na obsah

EURO 2008


reddy

FINÁLE  

9 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Kazdopadne na rozdil od minuleho zapasu sem byl s predvedenou hrou relativne spokojenej, kluci bylo videt ze sou nabuzeny a snazili se. Sice to nevyslo a zadnej bodik, ale dalo se na to koukat. Libilo se mi i jak povzbuzovali fanousci, parada. Co me teda zklamalo a nepochopil sem byl trener, kterej mel v 60.min stridat kdyz sme byli 10 min pod tlakem a ocividne to chtelo zmenu. Ta bohuzel prisla az pote co sme dostali gol, coz bylo pozde. Ale je to jen muj nazor a trener nejsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva že to netrénujete vy??? Všichni chytří, samej expert,

P.S. pro ty rozumbrady co mi budou zase oponovat,

at kouknu do kazdyho tematu o sportu kde se taky vyjadrujes tak vidim a ctu to stejny...............

............Vy tomu nerozumite,vy jste nikdy nic nehrali.ja jsem ten co rozumi tomu nebo tam tomu,ja jsem ten kdo tento sport delal a nebo jsem o nem nejvic cetl,............

jinak skoda ze body nejsou ale fotbal byl rozumnej

verim jim dal

EDIT : je to pro pala a proto preklepy ;)-_-

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

triplseven : No nevim na co si koukal Ty, ale ve chvili kdy tam nastoupil hral dobre.

Hrál dneska normalně, průměr.Nic nepředvadl nic nezkazil.Myslím že by tam měl bruckner tam spíš pouštět mladý kteří se budo rvát.Svěrkoš dal gol minule, tak proč tam spíš nedal jeho?Prostě Honzík je už starši.Baroš se dneska snažil, to se mi libilo.Stejnak zatím nejlépe hraje Sionko s Čechem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne na rozdil od minuleho zapasu sem byl s predvedenou hrou relativne spokojenej, kluci bylo videt ze sou nabuzeny a snazili se. Sice to nevyslo a zadnej bodik, ale dalo se na to koukat. Libilo se mi i jak povzbuzovali fanousci, parada. Co me teda zklamalo a nepochopil sem byl trener, kterej mel v 60.min stridat kdyz sme byli 10 min pod tlakem a ocividne to chtelo zmenu. Ta bohuzel prisla az pote co sme dostali gol, coz bylo pozde. Ale je to jen muj nazor a trener nejsem ;)

Néééé???? :o A já myslel že joooooo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbilo. Vypadalo to fakt hodně nadějně. Mohli jsme to vyhrát. Hrály dobře i když byla tam ta chvíle kde nás fakt drtili. Ten poslední gól bych nešťastnej.

Myslím, že šanci máme. Takže hrrrrrrr na Turky :aggressive:

Nejvíc mě dostalo jak pak když vedly zdržovaly. Za to že se ten pičus nechal "ošetřovat" na hřišti a pak se nechal pomalinku odnést mimo hřiště a tam z nosítek vylétl a už se hlásil že chce hrát bych mu dal červenou. A za to jejich trapné zdržování při střídání taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at kouknu do kazdyho tematu o sportu kde se taky vyjadrujes tak vidim a ctu to stejny...............

............Vy tomu nerozumite,vy jste nikdy nic nehrali.ja jsem ten co rozumi tomu nebo tam tomu,ja jsem ten kdo tento sport delal a nebo jsem o nem nejvic cetl,............

jinak skoda ze body nejsou ale fotbal byl rozumnej

verim jim dal

EDIT : je to pro pala a proto preklepy ;)-_-

U motorek se vyjadřuji trochu jinak. Nicméně já se jen zastávám dědy Brucknera, jelikož vím, že není jouda a že se nepomátl. To co předvedli proti Portugalcům se mi moc líbilo, zvláště posledních 18min. prvního poločasu, kdy totálně otrávili Ronaldovi hru.

Osobně jsem čekal daleko větší tužku, antifotbal se vším všudy alá Uhrin. tak že to co předvedli byla koukatelná hra. Že to nedopadlo na body je škoda, nicméně je to tak.

Někdo tady psal o Sionkovi, Čechovi (to je fakt brankářský bůh), divili jste se(stejně jako já)že tam šel Baroš, proč nehrál Svěrky (také jsem jej tam čekal). Nicméně dědek ukázal, že to má vymyšleno výborně, hold chyba Poláka s Galáskem, završená propadlým Rozehnalem umožnila Dekovi dát gól, i když ten bůh v naší brance dělal seč mohl. Ale o tom je fotbal, chyby se trestají. Nechápu jak to ten Čech s tou svojí výškou dokáže, tak rychle na zem, na nohy, znovu na zem a znovu na nohy?

Dále je potřeba říci, že Scolari to na tiskovce uznal, jak je tím Barošem dědek úplně rozhodil.

Jinak pro pána s nickem zdsamct, já jsem bůh a ty jsi kdo nebo co? :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baroš překvapil, to se musí nechat, ale místo kollera měl střídat svěrkoš, kterej je náš momentálně nejlepší ůtočník, myslím ale že bysme měli hrát na dva utočniky vzdyt my vlastne útočíme ve čtyřech, gáláska s polákem nepočítám to jsou v podstatě obránci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baroš překvapil, to se musí nechat, ale místo kollera měl střídat svěrkoš, kterej je náš momentálně nejlepší ůtočník, myslím ale že bysme měli hrát na dva utočniky vzdyt my vlastne útočíme ve čtyřech, gáláska s polákem nepočítám to jsou v podstatě obránci

Ber to tak, že Koller tam šel na poslední minuty na ty dlouhé míče vrchem, což se mu i dařilo. Souhlasím s tebou, že Svěrkoš má fazonu, že tam jít asi mohl, nicméně v tu chvíli si myslím, že s tím Kollerem chybu neudělal. Mně spíše udivilo to střídání, kdy tam poslal Jarolíma(tam jsem očekával Svěrkoše či Skácela), ale jak říkám, on dědek ví co dělá, on je trenér a on za to bude odpovědný, jouda to není.

Osobně to vidím proti Turkům na Kolera se Svěrkošem (Barošem či Sionkem????), prostě útok na dva. Vůbec by mne ani neudivil rozestavením Koller, Sionko, a za Sionkem Vlček-Matějovský-Polák-Plašil, no a aby to měl ještě více podpořeno směrem do předu, tak místo Rozehnala bych se nedivil Kováčovi.

Ale nechme se překvapit, třeba pošle ryze útočnou variantu se třemi útočníky a podpoří to i zálohou v před. To se mi na dědkovi líbí, on je zcela a úplně nečitelný :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...