Přejít na obsah

EURO 2008


reddy

FINÁLE  

9 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

To by mě zajímalo kam zmizely všechny ta auta s těmi vlaječkami :p

Presne sem to po prohre rikal, ze to zase vsichni prestanou byt cesi, kdyz fotbal nedopad a hokej taky ne, trapny :( A ten vtip o Cechovi, inu, myslim, ze si to nezaslouzi, vychytal toho az az, nehlede na to, ze to neni vtipny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý druhý poločas si o to koledovaly!Hráli pěknou tužku!

Nauč se psát česky a potom rozumuj. Celý druhý poločas si o to koledovali? A Plašan dal gól kdy?

Já už tě tady pozoruji delší dobu,i kluci ze Slovenska mají úctu k naší repre,což se o tobě říci nedá ty hovado jedno. Začínáš mi dráždit pravou ruku a to jako dosti silně. Mám rád mistry světa z hospody co ani česky neumí :aggressive:

Pro všechny, to že to kluci prosrali ví oni lépe než kdokoliv jinej. Zkuste se vžít do jejich kůže, ani kanálama chodit nejde, když se tohle stane.

Také si pamatuji zápasy, které jsem mančaftu prosral, ale nikdy nikdo mne neurážel a nezhazoval, jelikož každej soudnej člověk ví, že mne to sralo více než kohokoliv jiného

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco ve smyslu - Proc je Cech tvari Ceske Sporitelny? Protoze taky porad inkasuje :)

Čecha jsem nikdy moc nemusel, ale tohle je smolík a je mi ho opravdu líto. Já dobře vím jaké to je něco posrat.

Ale jak tady někdo psal, na jednom chlapovi to nestojí, selhal mančaft jako tým, bohužel :wallbash:kol100

Nicméně, já vždy budu fandit ČR repre v každém sportu, narodil jsem se zde, jsem Čech a i když to tady kolikrát stojí za hovno, tak čechům nikdy fandit nepřestanu. kol111:palec2:

Pro mne je repre stejné jako vlajka a hymna. Jestli někdo mluví proti naší repre (např. že si to zasloužili a pod.), tak je to bezpáteřní hovado a za tím si stojím. A napomenutí si strčte do řiti, jelikož vlastenectví je zakotveno i v ústavě :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybi mi tam smailik za tim co si napsal.

Když chceš provokovat, tak tam smajla přirozeně nedáš a čekáš na reakci. Míšo, to ti mám vysvětlovat o co tomu chlapci jde? On je rád, že mu ten šicí stroj pod kapotou té krabičky od zápalek jede, tak si jen do mne rejpl ;) Stejně jako já nyní do něj :p

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čecha jsem nikdy moc nemusel, ale tohle je smolík a je mi ho opravdu líto. Já dobře vím jaké to je něco posrat.

Ale jak tady někdo psal, na jednom chlapovi to nestojí, selhal mančaft jako tým, bohužel :wallbash:kol100

Nicméně, já vždy budu fandit ČR repre v každém sportu, narodil jsem se zde, jsem Čech a i když to tady kolikrát stojí za hovno, tak čechům nikdy fandit nepřestanu. kol111:palec2:

Pro mne je repre stejné jako vlajka a hymna. Jestli někdo mluví proti naší repre (např. že si to zasloužili a pod.), tak je to bezpáteřní hovado a za tím si stojím. A napomenutí si strčte do řiti, jelikož vlastenectví je zakotveno i v ústavě :p

tak pod tohle se podepisuju! sice sem hlasoval, že nepostoupíme ze skupiny, ale psal sem vždy v množném čísle, ikdyž sem kritizoval, ne jako o nich.. jsou to přece vyslanci naší země a pro ně je to hlavně práce a pak koníček.. vám se taky přece každej den v práci nedaří tak jak byste si představovali... to co se stalo Petrovi je prostě fakt pech, protože podle mě to je PAN BRANKÁŘ... když sem hrál fotbal, tak mým velkým vzorem byl Petr Kouba.. Dneska by to byl Petr Čech... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo já neprovokuji jen píšu svůj názor a nikdy jsem do tebe nerýpnul tak nechápu proč tady taháš nějaký motor či nějakou blbost že mám něco přiznat ano přiznávám že mám na to jiný názor a to je vše a za to se nestydím . Já mám na to názor takový že jak hraješ za národní tým tak tam vypustíš duši a ne že se za tebe musí celý národ stydět jak vypustíš posledních pár minut co kdyby operoval doktor a vybral si slabší chvilku tak ho taky nebudeš obhajovat ale půjdeš mu po krku a budeš na něj nadávat pořád a to maká za podstatně menší prachy to je můj pohled na ty primadony .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...