Přejít na obsah

EURO 2008


reddy

FINÁLE  

9 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Palo já neprovokuji jen píšu svůj názor a nikdy jsem do tebe nerýpnul tak nechápu proč tady taháš nějaký motor či nějakou blbost že mám něco přiznat ano přiznávám že mám na to jiný názor a to je vše a za to se nestydím . Já mám na to názor takový že jak hraješ za národní tým tak tam vypustíš duši a ne že se za tebe musí celý národ stydět jak vypustíš posledních pár minut co kdyby operoval doktor a vybral si slabší chvilku tak ho taky nebudeš obhajovat ale půjdeš mu po krku a budeš na něj nadávat pořád a to maká za podstatně menší prachy to je můj pohled na ty primadony .

Tak si přečti co jsi napsal předtím. Podle mne tam nechali duši. Já nevím jak ty, ale já viděl Jendu Kollera, Plašana, Siona, i ostatní a neřekl bych, že tam chodili jako na výletě. Všichni viděli Čechýna jak má nervy v pí.i. Doufám, že si viděl jak brečí a jsou z toho v háji? Včera Chorvaté také neudrželi dvě minuty vedení a měli by. Prostě tohle je sport.

Neříkám, že jsem nebyl nasraný, ale nikdy bych o nich neřekl, že jsou nuly. Přece jen něco dokázali, i když ta evropa jim nevyšla, tak přece jen o nich nikdy neřeknu, že jsou nuly.

Já se za ně nestydím, prostě jim to nevyšlo, styděl bych se, kdyby záludně faulovali, kdyby brali doping, ale to že posrali 4 poloviny zápasů ze 6, to není na ostudutu, je to na zamyšlení.

To bych musel nadávat Šeberlemu, když se zranil a také to bylo jen z přemíry snahy.

Prostě né vždy je posvícení, ale ještě proto nikoho nebudu odsuzovat.

Víš, kdyby si něco v tom fotbale dokázal a byl třeba Venca Daněk a nebo podobnej, tak ti neřeknu nic, ale sám umíš hovno a o druhých budeš takto mluvit? Já si těch "primadon" (jak píšeš) vážím, mohli jet na dovolenou, prachy mají z klubů a to jako že super prachy.

Styď se to jo, ale za sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted budou samé pěkné zápasy ale Turecko s Německem si podle mě ani neškrtne.Měli prostě štěstí ale doufám že je Němci vyklepou pořádně.

Jedna stará fotbalová poučka zní:

fotbal se hraje celých 90min., ale vždy vyhrají Němci

Jenomže tady bych si tak jistej nebyl, oni ti kucí turečtí mají kliku jako od gramofonu, tak že kdo ví.

Tím vůbec nechci ponížit němecnkou disciplínu a organizaci hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si přečti co jsi napsal předtím. Podle mne tam nechali duši. Já nevím jak ty, ale já viděl Jendu Kollera, Plašana, Siona, i ostatní a neřekl bych, že tam chodili jako na výletě. Všichni viděli Čechýna jak má nervy v pí.i. Doufám, že si viděl jak brečí a jsou z toho v háji? Včera Chorvaté také neudrželi dvě minuty vedení a měli by. Prostě tohle je sport.

Neříkám, že jsem nebyl nasraný, ale nikdy bych o nich neřekl, že jsou nuly. Přece jen něco dokázali, i když ta evropa jim nevyšla, tak přece jen o nich nikdy neřeknu, že jsou nuly.

Já se za ně nestydím, prostě jim to nevyšlo, styděl bych se, kdyby záludně faulovali, kdyby brali doping, ale to že posrali 4 poloviny zápasů ze 6, to není na ostudutu, je to na zamyšlení.

To bych musel nadávat Šeberlemu, když se zranil a také to bylo jen z přemíry snahy.

Prostě né vždy je posvícení, ale ještě proto nikoho nebudu odsuzovat.

Víš, kdyby si něco v tom fotbale dokázal a byl třeba Venca Daněk a nebo podobnej, tak ti neřeknu nic, ale sám umíš hovno a o druhých budeš takto mluvit? Já si těch "primadon" (jak píšeš) vážím, mohli jet na dovolenou, prachy mají z klubů a to jako že super prachy.

Styď se to jo, ale za sebe.

Proste to holt nevyslo,prvni polocas hrali vyborne,byl jsem primo ttam a byla radost na to koukat,Koller hral fakt vyborne.Druhou pulku uz to tak ruzovy nebylo,nechapu,proc nevystridal Kollera,prvni pulku hral na jednicku,ale ve druhy uz nic moc.Nicmene Plasila bych zvolil jako nejslabsiho hrace v tomhle zapase.Tot muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste to holt nevyslo,prvni polocas hrali vyborne,byl jsem primo ttam a byla radost na to koukat,Koller hral fakt vyborne.Druhou pulku uz to tak ruzovy nebylo,nechapu,proc nevystridal Kollera,prvni pulku hral na jednicku,ale ve druhy uz nic moc.Nicmene Plasila bych zvolil jako nejslabsiho hrace v tomhle zapase.Tot muj nazor

Vidíš to a zrovna Plašan naběhal suveréně nejvíce km z mužstva. Dal gól a myslím si, že nebýt jeho tak Janek měl daleko více problémů, což se na konec potvrdilo, když místo Plašana šel na hřiště Kadlec, myslím že v 81min. Mně se Plašil poslední rok líbí moc, ale také je to jen můj názor.

Já nehledám omluvu pro ten výbuch jež nastal, prostě stalo se.Ale mám asi dvě tři věci, které podle mne hodně zápas ovlivnily:

1) 37min. - zranění Matějovského - myšlenka a jednoduché držení míče (v závěru tohle chybělo) hráče je obdivuhodné

2) 61min. - Jenda Koller jde sám na bránu a levou nohou nedává gól

3) 72min. - Polák nastřelil tyč a po té se pokouší o hlavičku a je jasně faulován vysokou nohou (hlava byla výše ramen, tak že není o čem mluvit) v malém vápně - podle mne penalta - jak já řval

4) 87min. - Čechýno nás všechny zmrazil chybou - kurva to je smolík, zrovna teď, když mu to i na ME šlo

Ten gól na 3:2 už byl jen hřebík do rakve zmrazených čechů.

Takhle jsem to viděl se slzami v očích já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pořád nechápu proč mě urážíš já o tobě taky netvrdím a to jsi dokonce sám napsal že jsi nemehlo a za to já ti nemůžu a co umím či neumím o tom ty víš hovno tak mě neurážej .

Prostě né vždy je posvícení, ale ještě proto nikoho nebudu odsuzovat. To jsi napsal pěkně ale pak nechápu jak můžeš odsuzovat a posuzovat mě.

A duši na hřišti nechali TURCI a ne naši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože urážíš reprezentaci naší země. Proto ti nadávám. Že jsem nemehlo jsem nikde nenapsal, jen že jsem také posral nějaký ten zápas (třeba i zápas kdy jsem měl lvíčka na prsou a proto vím co pro koho znamená reprezentovat zemi kde se člověk narodil a kde žije).

Já tě neodsoudil, jen jsem napsal, že budeš asi jeden z těch od piva, kteří v dané věci umí hovno a jen kecají.

Více se k tobě nebudu vyjadřovat a nebudu ti odpovídat

P.S. Nikde jsem nepsal a netvrdil, že jsem reprezentoval ve fotbale. Ani jsem nikdy nebyl a nepovažoval se za hvězdu.

Editováno: , autor: davon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neurážím ale jenom konstatuji že to byla ostuda největšího kalibru a jak to napíšu je moje věc a do hospody nechodím a nekouřím .Fotbal jsem hrál do 20 let hokej taky sice jen rekreačně do 30 a teď už jen práce a na sport mi moc času nezbývá a hlavní je to že od 17 let dělám na střechách a klouby a kolena dostávají docela záhul tak sport šel stranou .Byl bych rád kdyby jsme naši debatu uzavřeli a nehádali se o něco co stejně i kdyby vyhráli euro tak benzín nezlevní tak je to jedno jen se budeme hádát o ničem tak sportu zdar a fotbalu zvláště . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neurážím ale jenom konstatuji že to byla ostuda největšího kalibru a jak to napíšu je moje věc a do hospody nechodím a nekouřím .Fotbal jsem hrál do 20 let hokej taky sice jen rekreačně do 30 a teď už jen práce a na sport mi moc času nezbývá a hlavní je to že od 17 let dělám na střechách a klouby a kolena dostávají docela záhul tak sport šel stranou .Byl bych rád kdyby jsme naši debatu uzavřeli a nehádali se o něco co stejně i kdyby vyhráli euro tak benzín nezlevní tak je to jedno jen se budeme hádát o ničem tak sportu zdar a fotbalu zvláště . :)

Takové slovo beru :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se o tom taky píše na netu že mužstvo tulipánů na Rusy v posledních 20 minutách fizycky nemělo a sám Marco Van Basten řiká,že Rusko hrálo mnohém lépe a zasloužilo si vyhrát.

Co tak na to asi po tom co bylo k vidění na hřišti mohl jiného říci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska podle mě němci, ale když se dívám na moje tipy, tak určitě vyhrajou turci :D , ikdyž nemaji kdo by za ně hrál

Teď jsem ve Vídni, každé třetí auto pod Tuteckými vlajkami (vždy minimálně 3 vlajky), blázinec. Ono to, že jsou zdecimovaní je může semknout a kdo ví co budou vyvádět???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...