Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

tady se to fakt hemží Brňákama lol

vorlajz: neboj, ty tuněný Fabule nebudou až tolik v kurzu, jelikož tam bude Scout TFSI Cappuccino :plol

lidičky ani nevíte jak moc se těším!!! jinak s těma RZ to je super nápad, nechte si je všichni udělat od pana pentadiuse, jsou fakt super! :palec2::) a teď mě Mára zastřelí páč nebude mít čas na nic jinýho než nechat dělat RZ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď budu mít asi hloupý dotaz.... Ale nikdy jsem na podobným srazu nebyl (nebyl čas....) tak by mě zajímalo, jak se jednotliví člonové/jejich auta poznají? To má každý nějakou cedulku se jménem, třeba místo SPZ?

Ptám se asi blbě ale fakt s tím nemám zkušenosti :help:

ale vůbec nemáš hloupej dotaz ;) prostě obejdeš všechny a u každýho řekneš....a ty si kterej...já to taky tak dělám... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky jsem ten srázek dneska řešil s přítelkyní. Vzhledem k tomu, že už máme většinu víkendů tak nějak plno a to chceme ještě někam na dovču, napadlo mě zkusit se podívat po nějakým autokempu v královehradeckým kraju a po chvíli hledání jsme jeden vcelku pěknej za rozumný peníze našli :) Je v Hořicích, kemp u Věže, mám takovej pocit...ještě tam musíme napsat, zda by měli termín od 6-9. volno, pokud jo, tak to bude super. Jeli bysme zrovna z dovči k Dakimu, takže bysme ušetřili jak čas, tak i penízky za benál...snad to klapne :)

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tangerin: my to mame taky tak, budeme v Sezimove Usti v dobe od 2-9.8 na dovce, takze cesta zpatky bude pres Turnov, asi je to tak nejlepsi zkombinovat ;)

jj taky bych řekl :) Protože jet do nějakejch neznámejch končin na dovču, po ní zpět domů a za týden třeba další výlet do Turnova, to je moc ježdění :) Ještě uvidíme co nám napíšou, jaký mají termíny. Zatím jsme si říkali, že tak od středy do soboty tam a pak ze soboty na nedělu u Dakieho, to by bylo akorát :palec2: Jinak to máš taky pěknej výlet, z Ostravy do Sezimova Ustí a pak do Turnova a zpět. Celá republika projetá :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...