Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

Dakiemu jsem už psal díky za připravenost a bezvadnou organizaci :palec:, ikdyž z toho moc kluci z EDT týmu moc neměli, bo se museli starat o nás,

ovšem nezaregistroval jsem ani náznak nějakého problému. Za to všem z nich, ale hlavně Dakiemu velká :worthy

I mým holkám se to líbilo a to se přiznaly, že na sraz jely s obavami, které se ukázaly jako liché lol - díky Vorlazi ;)

Já osobně tomu fakt nemám co vytknout. V sobotu jsem trochu dřív odpadnul a tak jsem přišel o asi ty nejlepší čísla večera, ale snad to bylo zachyceno na kamerách. Ovšem o sehranosti loutkoherecké skupiny Bobik x Vorlajz nemůže být pochyb :kol-98:

Kdyby byli jen z poloviny Doksy tak dobrý jako tento sraz, určitě tam pojedu a to hlavně kvůli Vám pohodovejm klukům (a holkám) z fóra.

Velkej obdiv patří Stenlymu, který jel v autě, když "my jsme už leželi v posteli" :palec2: Taky musím uznat, že narozdíl od Ostravského meetingu (nic ve zlým) se perfektně kecalo "každej s každým" :D

================

VELMI PODAŘENÁ AKCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, taky bych ještě nadejchal. Večer olafovo měřák hlásil eror nebo tak něco :D

Bohužel jsem musel jet kolem poledne. Jinak bych střízlivěl trochu dýl.

Zadnej error ukazalo to maximum co tu umi kdyz, jsi na to jen promluvil na toz dejchnul, MAX. je 4 promile.

Ja vim kdo rano nadejchal nejvic, nevim jmeno ani nick ale prozradim, ze to byly 3 promile v 8 hodin rano. At se dobrovolne prizna nebo si ho vysonduju podle auta a pak ho prasknu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to ráno ukázalo 1,2 :feve: a taky se mi zdálo, že jsem ani nemusel moc dejchat... stačilo otevřít hubu... :kol-98:

to Mareček páreček aka Pentadius... značky jsou tuze pěkné... ta moje mne opravdu mocinky moc překvapila... velké díky :palec2: add. já a Bobík... bylo to dopředu domluvené... kluci z EDT zaplatili a my sehráli divadlo... že Bobíku... :smich: jinak máš tuze pěknou přítelkyni a kamarádku! kol5:palec2:

ještě bych měl jednu připomínku k Manolovi... moc jsem neochopil proč přijel na sraz škodovek Fordem a už vůbec jsem nepochopil, proč mi kurvil obchod... ale i takový lidi se najdou... bohužel! jinak ostatním patří velké díky, byli jste skvělí!!! :palec2:

opraveno, díky Tangu

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlape, cesta OK ? Uz mas zabaleno ?

Cesta super. Aj som Ti volal ale technika zlihala (NOKIA N95), lebo tesne za Turnovom som našiel SCHELL pumpu. Cesta bola v pohodičke po Brno na spotrebu, od Brna 220 km/h, nech si zvyká lol

Danka je doma, ona má už volno, tak balí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta super. Aj som Ti volal ale technika zlihala (NOKIA N95), lebo tesne za Turnovom som našiel SCHELL pumpu. Cesta bola v pohodičke po Brno na spotrebu, od Brna 220 km/h, nech si zvyká lol

Danka je doma, ona má už volno, tak balí.

Jo jo taky jsem na te Shelce taknkoval asik teda. Uzijte si dovcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak videa shlédnutý a radši no comment lol ještě jsem čekal, že se tam objeví video s tancem okolo dřevěnýho sloupu ;) Ikdyž jak poznamenala Markéta, to by bylo faaakt moc nechutný kol9

Co se týče ještě té spanilé jízdy, byla super a jsem rád, že se nic po cestě nesemlelo :) Akorát jak již někdo psal, transity nakonec a Bobika taky lol Pak, že takovej podvozek úúúplně v poho, kdejakej sebemenší hrb či něco a už stál na brzdě...jinak by to byla příjemná plynulá jízda :palec2:

Pro Vorlajze skrz toho Manola. Jak všichni ví, tak jeho fábča se zrovna přestavuje a tak přijel druhým autem a je jeho, néé jeho papíka. Pokud se pletu, někdo mě opravte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Foromen a další: hrozně mě pobavilo jak jste chodili za Vorlajzem ať Vám prodá LEDky :smich:

No to je tak, když neznáš ksichty, je to dílo najít toho správnýho koumese :p;) . Ale hlavně že jsme se našli. :palec2::palec2: . A díky, už je namontováno.

vorlajz: všechno jde, jen malý děti a dřevěná koza se musej nosit ;) .

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...