Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Spíš je smutný že seriově nejsou klasický projektorový světla za normální cenu které udělají taky bezva službu. Já je na autě mám, svítí bezvadně a žárovka H7 stojí pár korun a výběr je velký s různýma paramerty. I xenon by šel dát, ale neofiko a to mě neláká. Přitom nikdo nepozná zvenku že to není xenon. Přesně tak mohla postupovat OIII a byla by In. I stará dobrá O1 měla takto mlhovky, sice blbě vysoko, ale to bylo nadčasový řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem také přemýšlel nad bolerem ,ale před rokem mi ukradly novou oktávku před barákem  a asi 14 dní zpět jdu venčit ráno v sobotu psa a kolem yetiho běhá rodinka s policajtama a sbalenýma kuframa (měli odjet na dovču)  a všichni koukaj jak vyvalený na vymlácený sklo a ukradenej kolumbus. A tohle je tam skoro na dením pořádku co jsem se ptal sousedů. Nebydlím v žádnym getu ,ale novostavby na kraji Prahy na pohled idilka ale krade se tam jak v Chánově. Když nemá člověk garáž tak bolero a podobný vychytávky jsou jen lapačky na zloděje ...bohužel

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnešní době je o strach nechat trochu slušnější auto volně před barákem kdekoliv, nejen v Praze. A tento týden slyším srovnání s Chanovem už podruhý. Ovšem ten druhý příměr říká, že Chanov je ve srovnání s periferií Paříže oázou klidu a pohody   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto že se tak vykrádají a kradou jsem změnil stáj. Třeba mojí O1 vykradly fetky v poledne na Vinohradech díky primitivnímu řešení zámů. Takže jsem jí opevnil a od té doby klid, ale stejně moc nejezdí a je v garáži a tak proto. Pak při poptávce na 1,8 Tsi combi Lk mi prodejce ihned nabízel přídavné zajištění přední kapoty a to z důvodu krádeží xenonů jako na běžícím pásu. Dále informoval o krádežích airbagů a katů. Pod těmito dojmy jsem změnil stáj a mám svatej klid a i když jsem zapoměl zamknout auto tak do něj za 5 hodin nikdo nevlezl a bylo na stejném místě na Vinohradech. Takže drahé pojisky nepotřebuju a spaní mám bezvadný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám ,že jediný co snad zdražili je ta 1.8 tsi tak snad prodejce nepřispěchá ,že to chce doplatit. Jen pro info ve smlouvě to je ,že můžou hejbat s cenou do 5 procent auta.. ale to mu snad ani žaludek nedovolí

oni můžou hýbat s cenou, kterou jste smluvně uzavřeli ?   :w00t1:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím, že se člověk musí celý život něco učit. Za dvacet let podnikání mě ani nenapadlo, že bych si mohl vůči zákazníkovi něco takovýho dovolit. Je totiž úplně normální, že když se změní ceny v průběhu realizace, nese to k tíži dodavatel. Proto se ta smlouva vůbec podepisuje, aby garantovala nejen předmět dodání, ale i jeho cenu. Jsou ale samozřejmě obory, jako stavebnictví, kde to občas neplatí, z důvodu dlouhých realizačních termínů. Ale dva nebo tři měsíce na dodání novýho auta snad nikoho nenutí, aby musel dělat totéž. Výrobce sám by měl dealerovi sjednanou cenu garantovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tím zase až tak úplně nesouhlasím, protože prodejci mají diferencovaný marže i podle obratu a pokud menší dealer má dát slevu zákazníkovi, kterou mu dneska dát musí snad i povinně, tak už si dalších, např. 5% dovolit nemůže. Vždycky by se o garanci cen měl postarat výrobce nebo při nejhorším se o tu případnou ztrátu s prodejní sítí nějak podělit. Ale proč do toho tahat zákazníka, kterýho nejdřív na nějakou cenu nalákají, to nechápu. Ovšem má to i druhou stranu mince, která by měla taky platit. Mám na mysli pochopitelně i případný pokles cen, kdy by měl naopak zákazník smolíka. Ale tak je to naprosto fér.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tím zase až tak úplně nesouhlasím, protože prodejci mají diferencovaný marže i podle obratu a pokud menší dealer má dát slevu zákazníkovi, kterou mu dneska dát musí snad i povinně, tak už si dalších, např. 5% dovolit nemůže. Vždycky by se o garanci cen měl postarat výrobce nebo při nejhorším se o tu případnou ztrátu s prodejní sítí nějak podělit. Ale proč do toho tahat zákazníka, kterýho nejdřív na nějakou cenu nalákají, to nechápu. Ovšem má to i druhou stranu mince, která by měla taky platit. Mám na mysli pochopitelně i případný pokles cen, kdy by měl naopak zákazník smolíka. Ale tak je to naprosto fér.   

a proto aby prodejce netratil,při jeho zachování ceny je tady nabídka od zákazníka odstoupení od smlouvy..samozřejmně,když přijde zdražení minimální,zákazník už nebude chtít čekat na jiné auto u konkurence a veme to a smíří se s menším navýšení ceny..5% a víš bych samo odstoupil...snad asi každý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jasný Superb. Stránku Škoda Octavia nebo Škoda Rapid na facebooku občas sludeju a vedou to dle mýho amatéři s často bulvárníma titulkama a nepravdivýma informacema, viz toto, kde si každej, kdo má menší přehled, myslí, že je to je OIII LaK - ačkoliv to tam uvedený není, jenom titulek, cituji: "Těšíte se na luxusní Octavii III. Laurin a Klement?"

 

takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm... uz jsem se chtel radovat, ze se k ni dostanu jeste letos :-(

Sedel jsem opet v nove Eleganci, a uroven designu interieru je porad daleko za LK od O2FL. To je mrzute, takze jsem zvedavy na nove LK.

Jen doufam, ze se zustane napr. u cerneho klavirniho laku, a nebudou zkouset nejake hnusy v napodobeninach carbonu nebo dreva. Kdyz jsem si zkousel pred nedavnem nove CCcko (o kterem jsem rovnez uvazoval), byla to jedna z veci, ktera me doslova odpudila (vedle problemoveho vylezani z auta pro 190cm velkeho cloveka)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...