Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Natre, ale len tak v teréne, alebo na snehu, proste každý vo svojom, RS diesel, bude rychlejšia a s lepšou akceleráciou na ceste.

A to, že Scout bude mať rovnaký dieslový motor, na tom sa neni čo čudovať, skôr sa čudujem, že tomu tak nebolo do teraz (pri O2).

Oba modely sú drahšie športovo ladené deriváty Octávie, jeden so šporovým podvozkom, druhy so zvýšeným s pohonom 4x4, k tomu sú aj adekvátne ceny... 

Kto chce najrýchlejšiu Octáviu so šporovým nie len vzhľadom ale aj zvukom, tak pojde jednoznačne do RS benzín, RS diesel, je len športovo vyzerajúca Octáviu so slušným pomerom výkonu a spotreby paliva.

A to som já zástanca dieslu :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě skončil diesel u Euro 4 a dále již nechci jít. DPF a náchylnost na kvalitu nafty posílá diesel do kopru. Když si spočítám kolik stojí oprava vstřiků a CR čerpadla a to se musí brát pouze kvalitní nafta která je i dražší než benzín tak mi vychází benzíňák lépe. Například Maxx Motion na Jižní spojce za 40,90 kč, no pravda dá se i sehnat za 38 Kč ale daleko, pak Optimal diesel za 35,70 kč a naproti tomu benzín kolem 33,50 Kč.

P.s. do auta mi nesmí v žádném případě nafta s biohumusem, jezdím již téměř od nového na čistou naftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsi to namazal, člověče - to si jen myslíš, že leješ "čistou" naftu... Rafinérky míchají do distribuce nafty sračku MEŘO už při natáčení do transportní cisterny pro odvoz na pumpy, je na to zkurvenej €urohujerskej zákon, že do prodávanýho paliva se MUSÍ míchat takzvaná "ekologická biosložka", jejíž získávání je ekologicky zasranější než celá těžba a rafinace ropy, nebo si snad myslíš, že na nějaký pumpě v republice koupíš "čistej" minerální benzín bez lihový příměsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsi to namazal, člověče - to si jen myslíš, že leješ "čistou" naftu... Rafinérky míchají do distribuce nafty sračku MEŘO už při natáčení do transportní cisterny pro odvoz na pumpy, je na to zkurvenej €urohujerskej zákon, že do prodávanýho paliva se MUSÍ míchat takzvaná "ekologická biosložka", jejíž získávání je ekologicky zasranější než celá těžba a rafinace ropy, nebo si snad myslíš, že na nějaký pumpě v republice koupíš "čistej" minerální benzín bez lihový příměsi?

Nech ho spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, mám laboratorní testy nafty kterou beru a je bez MEŘO a i na dodáku je že je bez biosložky. Beru i vzorky pro můj výzkum a tak mám přehled na co jezdím. Před dvěma roky mi jí vozili přímo z Čepra v cisterně a nyní se dá koupit i na některých pumpách. Našlo se totiž řešení jak vyzrát na zákoný požadavek na biosrágoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...