Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Počkej, chlupáči budou mít svoje VKV antény v nárazníku a ty to nepoznáš... Jednu takovou podobnou už jsem montoval, majitel si ji dovezl z ciziny, normálka dipól s předzesilovačem, určeno pro nalepení těsně k okraji čelního skla nebo do plastovýho nárazníku na straně dál od motoru, obecně prostě speciální provedení pro ty, co nemají možnost mít sklo s integrovanou anténou a nechtějí si vrtat díru do kastle. Jediná miniaturní nevýhoda = slabší příjem v momentě, kdy je auto natočený takovým směrem, že je mezi dipólem a vysílačem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes dorazila jedna k nam ;) ..... z te MODRE metly fakt mam orgac ;) ......... co se tyce toho zadku, prijde mi ten zadni prolis u toho kombiku hodne velkej a razantni,.... kdyz sem to meril je tam po hranu nejakej cca 15 cm ...... fakt mi to prislo hodne u liftu sem si toho az tak moc nevsimal ale tady u toho kombi to bylo fakt moc ....... nevim jestli to dela ta modra barva ci co ale fakt se mi to moc nezamlouvalo, nicmene kazdopadne bych to ale zkousnul a nezlobil bych se za to ;) to jenom takovy postreh ;)

post-58977-0-27914000-1367507068_thumb.j

post-58977-0-42406300-1367507091_thumb.j

post-58977-0-59276800-1367507123_thumb.j

post-58977-0-79189300-1367507141_thumb.j

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta modrá je fakt nádherná, ale ta výška??To nemůže být klasický podvozek,ne? Nemá ještě ty podložky v pružinách co se dávají při převozech na kamionu??Nebo paket pro špatné cesty?

Bohuzel je, O3 je hrozna koza a nepomuzou tomu ani vetsi kola.

Takovou mezeru mezi podbehem a gumou nema ani moje O2 s 15" kolama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdyho nazor ale ten prolis nic moc u kombi :( jestli to dela to ze to ma tak snizeni jak se snizuje strecha nebo fakt nevim, z fotky to moc poznat nejde ale kdyz sem to videl v realu koukal sem na to hodnme dlouho :( ( z ruznych uhlu pohledu )

 

modra je pro me taky nejhezci a sem zvedav az vyjedou FII FL v taktez RACE BLUE ;) to bude asi taky pecka ;)

 

nevim jestli ma OIII viz. obrazek nejake podlozky pro prevoz ci packet pro spatne cesty ale zitra tam pojedu asi znova tak muzu opsat vinko a pak to muze nekdo podle etky vysondovat ;)

co se tyce vysky a kol,... OII jak prvni tak i FL s malejma koleckama taky byli kozy,... sice o chlup nizsi ale byli ;) ale zase je zarucenej komfort a to vetsina uzivatelu 98 % opravdu vyzaduje kdyz berou auto jenom jako spotrebni zbozi a pouho-pohou vec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsme byli s rodinkou na vejletě a tak jsem jednu chvíli jel i za takhle modrým rapákem - opravdu, barvička je to KCHŮL a NÁJS. Ale zase ten zkurvenej prolis... No a zpátky to samý za OIII, jen pro změnu stříbrná metelice - a zas prolis jak někde u buzen... kola radši hodnotit nebudu, ty podběhy fakt vypadají jak u traktoru, když jsou v nich jenom 16" kola - na Roomu to mám nemlich to samý a nezmůžu nic, i když bych tam nejradši nasolil 18" aby to trochu vypadalo...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No upřímně i když je to ocťa v race blue, tak se mě dle foto moc nelíbí (asi s většíma kolama by to bylo jiný kafe). Už jsem s tím možná trapnej, ale ty prolisy nezkousnu, to je humus největší, ten zadek auta je prostě totálně nepovedenej, zbytečně překombinovanej, čístá linie zadku z O1 či O2, FL je prostě pryč. Změnili něco, co bylo pěkný a Kabaň to posral...prej jako českej křišťál...no nevím. Nějak tý O3 nemůžu pořád přijít na chuť. Jediný co se mi líbí je předek auta, zbytek je divnej. Proč mají vesměs všechny VW i Audi čistej, jednoduchej design a škodovka je takhle zbytečně zprasená? No, že se vůbec ptám co soudruzi z NDR? Jo a ty masivní kliky, když člověk za O3 jede, jak vystupujou do stran auta...to je taky, řekl bych, fail :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvyknem si a pak se nam to bude libit, hlavne skoda dela design kterej se libi i za 10 let, coz se o jinych autech rici neda.  Kazdej novej model cehokoliv ze staje skoda se vzdy nejak kritizoval.
Skodovce je treba prijit trochu na chut :)

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemat

 

Dlouho jsem to tatdy nesledoval, ale pri predvadeni mely O3ky chromovane ramecky kolem oken (jako napor. Superb), to se nejak vypustilo, nebo to maji jen lepsi vybavy ? Pokud ano, tak jsem asi zadnou lepsi vybavu jeste nevidel...:-)

Nema to zadna vybava, je to jen za priplatek 4500,- k vybave elagance - je to polozka Chromopaket.  Vubec nechapu proc to prikupovat. To by mela mit Elegance uz v zakladu. No mozna ze to pak bude v zakladu u L/K.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...