Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

šak kameru má už Yeti, přeci... jel jsem s MB s hedapem, ve dne to tak nevyzní, ale v noci je to mazec..... věřím že bude... ve VCDS je vidno, že vychytávek to může umět mnohem mnohem víc....

 

musíme na ŠA pomalu a musíme doufat.... a čekat a čekat... jen jak dlouho jsme u Octavie čekali na pomalusesklápějící madla nad hlavou a já jsem je měl v Polu už v roce 2000 (a to tam byly určitě již dříve) stejně tak plynovou vzpěru kapotu motoru, což je dodnes u Octavie dodo...

 

kdo si počká ten se dočká a nebo bude stále jen doufat a čekat.... nebo jak je to přísloví....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... věřím že bude... ve VCDS je vidno, že vychytávek to může umět mnohem mnohem víc....

 

musíme na ŠA pomalu a musíme doufat.... a čekat a čekat...

....

S tímhle nemá ŠA vůbec nic do činění - rozhodnutí o tom, CO do jaký úrovně výbavy dostanou škodifky se čuní jinde, přibližně o 500km dál severozápadním směrem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdě, tohle je opravu funce která je super na "machrování" před kolegy a kolegyněmi :kol-28:  - ale její praktické využitá je tak nějak na druhém místě... viz např. příspěvek Clinta.... o dost lepší mě příjdou čidla na boku auta, které jsou bohužel jen součástí příplatku za robotické parkování...

 

Kdyby raději dali do OIII hlídání mrtvého úhlu (v zrcádkách) to bych ocenil více... :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas, jak to má Passat, má stejný zrcátka a stejný boční čidla kterýma to hlídá.... už jsem tu psal, že by to mělo jít taky dodělat do O III bez problému, jen zvednout rychlost, kdy se mají čidla aktivovat a nastavit větší citlivost, určitě na to někdo brzy přijde Podobně jako lane assistant řídí auto jen 10 sekund a bratři z Ruska psali na fóru, že to dovedou zvednout až na 2 minuty)....... mám i boční a když stojím na křižovatce nebo dojíždím ke křižovatce a ve vedlejším pruhu stojí auto nebo dojíždí za mnou, bere to i to bokem stojící...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to patří sem, kdyžtak smažte nebo přesuňte - zakládat téma kvůli jednorázové nabídce se mi nechce.

RS pedály do O3

http://aukro.cz/pedaly-rs-skoda-octavia-iii-nove-sada-3ks-i4018356189.html

 

A kdyby někdo toužil po černých mlhovkách

http://aukro.cz/skoda-octavia-3-mlhova-svetla-cerna-i4011145670.html

Editováno: , autor: attim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pedály jsou super cena, kupoval jsem je za 1 800,- Kč u VW stojí někde kolem 2,5 tis Kč, ŠA je má už také v nabídce...

 

 

a kdyby někdo toužil po nových stříbrných mlhovkách na O III mám k dispozici, obě za 900,- Kč vč poštovného

 

omlouvám se za OT

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pedály jsou super cena, kupoval jsem je za 1 800,- Kč u VW stojí někde kolem 2,5 tis Kč, ŠA je má už také v nabídce...

 

attachicon.gifVýstřižek.JPG

 

a kdyby někdo toužil po nových stříbrných mlhovkách na O III mám k dispozici, obě za 900,- Kč vč poštovného

 

omlouvám se za OT

Chtělo by se dotázat inzerenta ale podle foto má i na RSo! :kol-47:

http://forum.skodahome.cz/classifieds/item/8258-sportovn%C3%AD-rs-ped%C3%A1ly-oi-fifii-romster-nov%C3%A9-origin%C3%A1l-%C5%A1koda/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...