Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

no jo, ale O II FL není O III  :kol-32:

 

odkaz

Jasně, moje vlastní citace :) To je dobré :) Byla to ale situace před nějakými 7-8 měsíci (od té doby jsem s Jardou nemluvil), tím, že Škoda sama oznámila možnost kamery do O3 (min. do LK), tak to jistě bude již nadějnější. Je to věc, na kterou jsem si zvykl, zvláště při automatickém parkování to je užitečné vidět, co auto vlastně při parkování dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou, že je Alcantara odolnější než semišová kůže, tak to opravdu asi nebude uplná umělá bída....možná se na tom ani nebude potit prdel jako na kůži. Že by do Jagouše dávali umělinu? No dneska je všechno možné....

 

Rád bych viděl LaK interiér naživo, ale to asi ještě chvíli potrvá....:(

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou, že je Alcantara odolnější než semišová kůže, tak to opravdu asi nebude uplná umělá bída....

Když vezmeš, že tam píšou cosi o 200 000 zkříženejch polyesterovejch vláknech na 1cm čtvereční a vezmeš v úvahu pevnost polyesteru v tahu, tak třeba právě za vlhka (po propocení) to bude mít pevnost vyšší než vydělaná kůže, která když se provlhčí, tak její odolnost klesne... Ten polyester bude v takovým případě rozhodně odolnější proti roztržení nebo i jen proti povrchovýmu odření, než kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odolnosti bych se nebal, na dotek je to taky prijemne, ale nejaka radost to taky neni. Me teda hlavne vadi, ze musim pulku sedadla cistit jinym zpusobem nez druhou a ve spojich davat pozor, pac vsude pisou, ze cistic na kuzi nema na alcantru vubec prijit. Ale mozna jsem zbytecne opatrny.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou, že je Alcantara odolnější než semišová kůže, tak to opravdu asi nebude uplná umělá bída....možná se na tom ani nebude potit prdel jako na kůži. Že by do Jagouše dávali umělinu? No dneska je všechno možné....

Rád bych viděl LaK interiér naživo, ale to asi ještě chvíli potrvá....:(

Odolnejsi je diky tomu, ze je synteticka. Takovych vlastnosti nelze dosahnout pri pouziti prave kuze. Otazkou je, jaka je kvalita. Je totiz nekolik druhu a milion vyrobcu. Alcantaru jsem mel v Passatu a uz bych ji nechtel, je trochu narocnejsi na udrzbu a o tom zmolkovani bych mohl vypravet. Jinak, kupte si specialni pripravky (existuji na textil, syntetiku a kuzi), jsou k materialu setrnejsi nez nejaka mydlova voda a jsou ucinnejsi. Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz k tomu "novému" tříramennému volant pro MR2015. Teď jsem si jen tak konfiguroval v konfigurátoru a na finálních obrázcích interiéru ten volant vypadá jako by byl potažen perforovanou kůží namísto hladké. Myslíte, že to tak bude, nebo to je jen spletený obrázek?

 

 

post-87518-0-39991400-1399358244_thumb.j

post-87518-0-23364600-1399358251_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...