Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Moment kluci , ja zas budu prasprostě OT... pokud jde o Mondeo ročnik 95 tak i s tim mam sve skušenosti , jednu dobu jsem z takovou potvurkou jezdil , naky šestivalec ,benzinak , no každopadně kdysi bych řekl že to JE AUTO ale to v te době u nas byly filety :D , ono jezdi do dnes , i flinstoun by si užil , podlahu to už skoro žadnou nema ... a dost OT

 

ale každopadně , je to dalši NESMYSLNE porovnani :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fko v bolce. Jen viděl a co je to za motor nevim. Octavka už je tu běžně k vidění, tak jsem si ani nevšiml jestli měla seriový nárazdník nebo spešl RS. Maskovaná nijak nebyla. Ten motor byl tichej, tak jsem ani nejdřív nevěděl, že je to RS. Po zastavení zachvíli zhasnul a až když se rozjížděl tak decentně "zaburácel" a ty dva laufy nešlo přehlídnout ani nevim jestli nejsou falešný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co by to pořád trapně schovávali, když jednak ví že to víme a jdeme po tom jak slipky po flusu a  jsou už toho plné noviny, tak nejsme tupani aby člověk netušil jaká bude zároveň s tím, že toho navíc není kde a co by bylo navíc aby toho bylo "nad" stávající.. Stejně jako nynější. Jiný přední nárazník, něco málo vzadu+křídlo a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se domnívám, že bude maskovaná.. Škodovka, když chce, maskuje dobře a kolikrát to není ani poznat. Tuhle známý vyfotil SII po faceliftu zezadu, kde se má odehrát nejvíce změn, na první pohled vypadal úplně normálně, na druhý pohled si člověk všimne F-kových značek a nějakého toho maskování. Stejně ale neodhadne tvar..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelená nebyla ale barvu už si nevybavuju. Ze předu jsem ji pořádně neviděl ale zezadu vypadala prostě jak nová octávka. Akorát dole měla ty výfuky, že by to vypado nějak divně maskovaně říct nemůžu. Ale taky bych řekl, že ty koncovky byli černý a víc hranatý než ta zelená na videu :D Ale ono je to jedno až někdo uvidí ty výfuky, tak to zas natočí. Jsem to zaspal a teď už si to ani pořádně nevybavuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelená nebyla ale barvu už si nevybavuju. Ze předu jsem ji pořádně neviděl ale zezadu vypadala prostě jak nová octávka. Akorát dole měla ty výfuky, že by to vypado nějak divně maskovaně říct nemůžu. Ale taky bych řekl, že ty koncovky byli černý a víc hranatý než ta zelená na videu :D Ale ono je to jedno až někdo uvidí ty výfuky, tak to zas natočí. Jsem to zaspal a teď už si to ani pořádně nevybavuju :D

vzadu moc maskování není, většina je vpředu ;) a je fakt, že se jich po okolí MB pár toulá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez debat je Golf za tu cenu super auto a přesně se trefil do dnešní situace na trhu. Škodovka pořád dělá, jakoby byla ekonomika tam, kde před x lety a ještě se chlubí tím, že ceny zůstaly stejné, ne-li o 5 tisíc nižší..

Přesto však poté, co jsem viděl nového Leona naživo, měl bych jasno. Golf je sice klasika za dobrou cenu, Octavii nekomentuji, ale Leon je opravdu atraktivní a velmi výhodný. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...