Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

SAFE systém byl součástí centrálního zamykání - alespoň tak to mám v konfiguraci já, KESSY mám navíc za příplatek 0,- v Eleganci. Nyní je centrální zamykání bez SAFE systému a dopřát si ho můžeš za 6500,- k Eleganci, ale pouze společně s KESSY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka jestli je to jen SW záležitost, jestli třeba součástí není nějaká mechanická západka. Tak či tak, SAFE neumožní otevření dveří zevnitř např. po rozbití okna, což dává smysl a může to zloděje odradit od dalších akcí - jasně, můžeme polemizovat ve smyslu "pokud to někdo chce ukrást, tak to stejně ukradne", ale potom bychom se dostali do absurdit typu k čemu vlastně zamykat a výrobce by mohl ušetřit další peníze za zámky a imobilizéry apod.

Prostě, bohužel je ot další příklad snižování níkladů, které naprostá většina kupujících nezaznamená ... a to je cílem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otázkou kolik lidí, myšleno "běžných" uživatelů si vůbec byla vědoma že je nějaký "SAFE" systém, pokud vyloženě nečetli návod k obsluze vozu a nebo to probírali třeba tady na fóru. Viz nekonečná debata o zadní nápravě. Zkuste se zeptat právě běžného uživatele jakou má zadní nápravu na OII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejedná se náhodou o "Škoda Safe Systém"?

 

 

Univerzální zařízení Škoda Safe System (ŠkodaSAT) dodávané přímo automobilkou je v nabídce zhruba 2 roky. Teď se o něm začalo více mluvit proto, že je standardem pro všechny Superby prodané na slovenském trhu. ŠkodaSAT (Škoda Safe System) vůz hlídá v místech, která jsou dostupná pro GSM a GPS signál.

 

Zbytek zde:

http://www.auto.cz/skoda-superb-safe-system-standard-slovensku-sms-z-auta-v-pripade-nebezpeci-58351

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...