Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

hh... já jsem si dal do konfigurátoru Eleganci s 1.4 TSI ... ten výkon by měl být oki... a když jsem viděl ty kvanta tý doplňkový výbavy, tak už jsem raději neklikal dál... :D :D :D

ad design auta... na fotkách se mi moc nelíbí ten přední spojler na spodku nárazníků, příjde mi takovej moc vytrčenej... potřebuju to auto vidě live ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat "social" edition a pak to pracně dodělavat je pěkna blbost,člověk si musi uvědomit co od toho auta očekava a co se mu libi.Někomu stači zakladni vybava a je spokojeny,tomu bude cena asi vyhovovat,někdo chce trošku vic "luxusu" tak tam už bude cena hold někde jinde ,ale davat za Octu vic než 700 tis je trošku moc....Každopadně kdybych o tomto modelu uvažoval tak nejdřiv tak za rok až se aspon trochu vychytaji "mouchy".

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmu já ze svého pohledu, tak dodělávání věcí do auta mě baví, je to celkem sranda a když pak člověka u srdce hřeje, že na tom ušetřil hooodně peněz, tak proč ne. Spíš se obávám toho, že O3 už nebude tak easy na dodělávání věcí, jako třeba O2 nebo F1 či F2 :) i když .. ono se to auto v zásadě mění designově, vnitřnosti jsou v zásadě stejné. Proč by jinak šel volant z O3 bez problémů namontovat do F1 a naopak :) bez jakýkoliv úprav, jen vyměnit kus za kus. Tak doufám, že to tak bude se vším :) i když z počátku ty věci budou i na bazaru hooodně drahý :) ale furt levnější, než v origo škoda servisu nebo za příplatek :)

Ale jak říkám .. kdo chce holotu, tak má v klidu O3 do 350 000 kč s klimou a vším, co potřebuje a samozřejmě se najdou lidi, co dají za O3 700 000 kč a ani nemrknou .. a pak jsou lidi, co si koupí radši Audi nebo BMW, páč si myslí, že tam za svoje peníze dostanou víc a potom jezdí 120 kmh po dálnici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maverick: a tak jasně, tohle je sand jediná věc, která se dá použít skrz všechny modely od roku 2005 :D jinak zbytek je dycky identické pro určitý model :) ale jako že to bude třeba výměna kus za kus a nebude se muset měnit kabeláž či rozebírat půl auta nebo něco zasádně programovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, architektura elektriky se vyrazne zmenila, takze ten volant/airbag bude asi jedna z mala pouzitelnych veci pro starsi modely.

mohl by jsi mi tohle dát na hlavičkovém papíru s notářsky ověřeným podpisem?? kámoš si koupil F2 FL v záruce s nějakyma 2000km a strašně se bojí do toho něco přidělávat skrz záruku..on je takovej, že pokud mu k tomu nedáš doklad nebo záruku tak to neveme...on to raděj přeplatí 3x než aby koupil něco ověřenyho a levnějšího...jsem mu x krát říkal,že na volantu se nemá co podělat..to je kus za kus..pokud to blbě nezapojí a nevystřelí airbag tak je to jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by jsi mi tohle dát na hlavičkovém papíru s notářsky ověřeným podpisem??

No to nemohl, vlastni hlavickovy papir nemam a overovat podpis se mi teda taky nechce. :D

Staci se ale podivat prave na FII, aktualne dostava nove volanty stejné napric modely, jdou tedy i do FII FL.

BTW: OIII je uz v Etce, takze se staci podivat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna rádio bych chtěl svoje :D páč já nepotřebuji couvací kameru a navigaci za takové peníze a aby mi to někdo ukradl :) ale netuším, zda taková volba vůbec jde, bez rádia a dát si tam svoje 1DIN klasické :) jestli ne, tak to by mě pěkně štvalo :) navigaci mám svojí a nedám na ní dopustit. Cenově je tak na 1/3 a hlavně, můžu si jí dát do jiného auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jde spíš o to, že každý rádio bude spárované pouze s tím jedním vozidlem a nemělo by fungovat na druhém. Pak je to, že panel a HW bude zvlášť a ten by měl být schovaný někde v útrobách palubní desky, tím pádem krádež tohoto HW trvá delší dobu. Takže pokud budeš mít v autě nějaký hlasitý alarm, tak se na to zloděj vykašle, páč ví, že mu to nebude trvat 30 sekund, ale několik minut, než to z toho auta vyndá a to je riziko, že by ho mohl někdo chytit nebo vidět a to přece žádný zloděj nechce. Otázka je, zda to nebude schované hned někde za tím panelem, kam stačí strčit ruku, vytáhnout, odpojit a utíkat pryč :)

Viděl jsem případ O2 FL, která měla navigaci a jen rozbité okno. Díky alarmu se zloděj nejspíš lekl a utekl pryč. V autě zůstalo vše, včetně držáku na telefon, nabíječku, košile, helmy na kolo .. nic se z vozu nestratilo, pouze měla vymlácené okno řidiče.

Ale policajti, co tam přijeli, tak říkali, že mít v Praze O2 FL s anténou GPS, tak je během týdne navigace z vozu pryč :) že to je pro zloděje jako znamení, podívají se po parkovišti a kde tohle vidí, tak jdou na jistotu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nalakovat kliky a zrcadla neni takovej problem ;) sam sem doma lakoval jedno zcatko a kliky a na to ze to bylo v bojovejch podminkach vypadaji vyborne,... nikde nic netece a podobne,... kdyz bych to dal lakyrnikovy bylo by to peckovy ;)

s klikama to bude ale horsi.... za me je to nepochopitelny ..lak stoji par korun .. to jeste muzou udelat Easy Active s nelakovanejma naraznikama 14 kolama :)

Uz O2FL prima vypadala s plastovejma zrcatkama priserne, ale aspon mela lakovany kliky..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...