Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Predpokladam, ze to lojza vi a jen si hraje a trenuje ve Photoshopu. :)

JJ viděl jsem to na FB a měl jsem z toho prdel, když to tam lidi začali řešit...samozřejmě, že je to jen VT, ne ve Photoshopu, ale dělal jsem to ve PhotoFilteru, ale to je jedno.

přikládám ještě jednu upravenou verzi s tmavým interiérem a zadní kolo jsem dal trochu víc ven

post-43428-0-15348800-1358248906_thumb.j

Editováno: , autor: lojzahlina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mc2uba: Umi to na tlacitko i podle klicku. Proste klicek priradis jedne ze tri pozic na tlacitku a pak uz je na tobe zda po nastupu zmackes tlacitko nebo pockas az otocis klickem. Pokud sharujou dva hodne rozdilni lidi auto tak je to neocenitelna vec. U stareho auta me strasne stvalo, ze jsem, vzdy pote co ridila manzelka, nekolik dni hledal puvodni pozici. Navic je to spojene i se zrcadkama. Ted jsem to jednou nastavil a neresim. Je to standard pro L&K ale jde to dokoupit za nejakych myslim 20 i k Eleganci. Pripadne 30 pokud chces i sedadlo spolujezdce. To ale pamet nema.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že to není super věc, ale abych za to dával tolik peněz mi přijde divné :) komfortu .. většina věcí co má nová Octavie, tak jsou spíš bezpečnostní prvky, které vám budou ulehčovat řízení a na které se bude spoléhat, že něco udělají za vás. To já nerad .. spoléhat se na systémy :) a co se týče sedaček, což beru jako jedinou změnu v komfortu jízdy mezi základní výbavou a plnou palbou .. tak to mají Octavie stejný snad ve všech verzích ne? Akorát jsou jinak čalouněné. Pokud tedy neberu nějaké sportovní sedačky, ty jsou o něčem jiném .. a co jinak zlepšuje komfort v autě? Loketní opěrka a tempomat? Víc mě nenapadá, co by mi mohlo zpříjemnit jízdu v autě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri jsou bud natvrdli, ze ctou jen odpovedi a tak to dopada.

Takze pro ty, co ještě LK nevideli, jasne jsem napsal "...aby jako dnes, když si otevřu auto svými klici, tak se me prestavi el. sedacka u ridice dle mého profilu...", z cehoz tedy vyplyva, ze to samozrejme funguje na me soucasne O2 LK (FL), tzn. prestavovani el. sedacek podle toho, kdo si jakym klicem odemkne auto. A delaji to to svete div se zrcátka!

Jsou zbytecne jakkekoliv dalsi flame, proste to tak funguje, mym prani bylo, aby fungovaly i dalsi individualizovatelne věci (které jsem popsal), a jak uz nejaky predrecnik napsal, je to skutecne otázka par radek kodu do ridiciho software.

Takove rozeznavani bezne delame napr. v domotica systémech, není to nic složitého, a pokud to koncern jiz dlouho umi se sedačkami a samozrejme i zpětnými zrcatkami (to jsem ani nezminoval, ze me to také funguje, netusil jsem totiz, ze jsou mezi majiteli O2 i takovi, co to nevedi).

Také bych zde nechtel rozjizdet nejake neplodne a zavadejici dizkuse, zda-li se nekomu vyplati ci nevyplati edice LK, také se tu majitele LKcek neposmivaji tem, co ve snaze usetrit kupuji nejake "low end" verze a pak to dovybavuji po garazich... To je zbytecne.

A jestli to ma Bentley ? Nevim co tim "Cjoctavian" myslel, zda-li to, co uz LK umi dnes, a nebo tech par prkotinek, o kterých jsem psal ? Odpoved je v mych par radcich vyse... Mimoch. Bentley umi jiné věci :)

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti to neberu :) určitě je spousta lidí, co rádo utratí tolik peněz za L&K a tyhle věci chtějí a využijí, třeba jako ty :)

Jen já mám ten pocit, že mi přijde zbytečný, abych dával tisíce za to, že se mi nastaví sedačka a zrcátka, když si to nastavím během pár vteřin manuálně :) naštěstí doufám, že tyhle systémy jsou dobře udělané a nemá se na nich co rozbít.

A proč doděláváme auta po garážích? Protože spoustu věci seženeš za zlomek ceny příplatkové výbavy u nového auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takove rozeznavani bezne delame napr. v domotica systémech, není to nic složitého, a pokud to koncern jiz dlouho umi se sedačkami a samozrejme i zpětnými zrcatkami (to jsem ani nezminoval, ze me to také funguje, netusil jsem totiz, ze jsou mezi majiteli O2 i takovi, co to nevedi).

Taky mě překvapilo, jak se tomu tady diví, přitom tohle uměly všechny Škodovky s el.sedačkou, ty zrcátka snad taky. Problém asi bude v tom, že aut s el.sedačkou je pomálu a taky v tom, že málokdo študuje návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě překvapilo, jak se tomu tady diví, přitom tohle uměly všechny Škodovky s el.sedačkou, ty zrcátka snad taky. Problém asi bude v tom, že aut s el.sedačkou je pomálu a taky v tom, že málokdo študuje návod.

Jo, jo, spousta lidi tady se divi nad necim, co je u O2 mozne jiz 7-8 let co je na trhu. Nechapu, pravdepodobne se nyní nekteri prislovecne "probudili s tou rukou v nocniku" :) ... Mozna, ze by pro ne nebylo spatne, nez tady zacnou zasvecene horovat o tom ci jinem doplnu ci premiovem prislusenstvi si to alepson ověřit a neplacat o nicem.

A ještě jednou a naposledy, auta (O2) vybavena el. sedačkami s pameti umi automaticke individualizovane nastaveni sedacky ridice a venkovních zp. zrcátek dle použitého klice.

To je mimoch. tovarni vybava LK. Dále taky soundsystem, SunSafe skla, exklusivni modroseda kuze, klavirni cerny lak atd. atd (pro toho, koho to zajima viz muj podpis)

A pro upresneni - do O2 FL je mozne ve speciálních servisech i další specialni prislusenstvi, jako je napr. osvetleni nohou, zpetna couvaci kamera, automaticke podelne parkovani atd. Všechno original koncern, všechno plne funkcni s ostatními systémy, vse ovladatelne z Maxiku atd... Akorát, ze toto koncern nepustil do auta v tovarne.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o: no hlavně je potřeba se pochlubit, že má někdo LaK :D nechápu zas já, není třeba se navážet do někoho, že neví, že to nemá tu a tu funkci, navíc když takovýchto kousků mezi lidma opravdu hodně nebude,. Škodovky mají různé funkce, o kterých jejich uživatelé často netuší a nemusí se jednat zrovna o Octávku, ale i u jiných modelů by se něco našlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...