Přejít na obsah

BT HF a RNS


Doporučené příspěvky

Jen jsem myslel, že se mi to taky moc líbí, ovšem v autě ho nemám, bohužel!!! :kol-29:

No samo, že každá sranda něco stojí a já ani nejsem proti dát do auta tuto elektronickou hračku, ALE..... :t

Má O2 je MR05 možná 06 (vyrobeno 10/2005) a tak bych musel udělat moc změn a nejen výměnit Trinaxe. :(

Samo, plus někoho kdo mi poradí a pomůže s instalací.

Editováno: , autor: Miloš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby !!!

PARADA!!! Sikulka!!! Myslim ze ta zacnem mat radsej ako svoju polovicku :prc:

..no ale vazne, mame s userom JosKa zalusk na Bolero, je mozne ze sa objavi nejaky-ten kusok na trhu, otazny bude ale jeho povod. Rad by som mal povodny vyrobok, a nie nieco povodom z cudzieho auta vybrate nasilnym sposobom za maleho predpokladu, ze to bol mozno niekto z fora.

Takze ja si radsej pockam na nahradny diel, resp. overeny zdroj, a nasledne ta s velkou radostou oslovim s prosbou o pomoc na ozivenie parkingu (predok/zadok) a HF

... otazka je, budes tak dobry a poradis resp. pomozes ked to bude aktualne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale na Cosbyho dolehla ekonomická krize :):):) Minulej tejden to bylo za 5 a to jsem si měl všechno sehnat sám...tak ještě tejden počkám. Nic ve zlým, ale napsat jsem to musel ;););)

... jedno vysvetlenie na to bude, a to ze prichadzaju vianocee :kol-147: .. pockame do vianoc,a Cosby nam to bude vsetkym montovat zadara (kedze su to sviadky, stastia, lasky, pohody, atd atd atd , a v tieto sviadky sa nepatri zarabat na kamaratoch ) :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby !!!

PARADA!!! Sikulka!!! Myslim ze ta zacnem mat radsej ako svoju polovicku :prc:

..no ale vazne, mame s userom JosKa zalusk na Bolero, je mozne ze sa objavi nejaky-ten kusok na trhu, otazny bude ale jeho povod. Rad by som mal povodny vyrobok, a nie nieco povodom z cudzieho auta vybrate nasilnym sposobom za maleho predpokladu, ze to bol mozno niekto z fora.

Takze ja si radsej pockam na nahradny diel, resp. overeny zdroj, a nasledne ta s velkou radostou oslovim s prosbou o pomoc na ozivenie parkingu (predok/zadok) a HF

... otazka je, budes tak dobry a poradis resp. pomozes ked to bude aktualne? ;)

Pevně věřím že nám v SII Bolero nějakou dobu vydrží a alespoň nikdo zde na forů nebude kupovat radio s pochybnou minulostí !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,navi

Ono na kombiku je dost zlozite sa dostat k RJ senzorov (na lavom blatniku), preto uz len normalne rozobratie interieru trva skoro hodinu (a treba vedit ako na to ;) ). Ja si to osobne viem rozobrat, ale ked si mam zratat straveny cas nad pinovanim ,skusanim a nastavovanim, radsej vzdam hold skusenym ktori to vedia urobit relativne rychlo, precizne, a hlavne tomu rozumeju ..vsak Cosby... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dneska jsme vyměnily Strema za Columbuse a nějak mně nejde BT CK-7W. Telefon se na BT napojí, na Nokii mám autíčko. Při vytočení čísla nejde vůbec zvuk z repro, telefon ja taky hluchý. Nevím co s tím. Předtím nebyl žádný problém, telefoní seznam jsem ale na Streamu neměl. Prosím můžete dát někdo radu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...