Přejít na obsah

BT HF a RNS


Doporučené příspěvky

No ležela mi doma ta jednotka BT-HF už asi půl roku a teprve dnes jsem se rozhoupal ji tam namontit.

kabeláž jsem neměl,tak jsem si ji udělal,proto ji vidíte strááášně dlouhou.Krátil a pinoval jsem ji přímo na autě.Mikrofon jsem k tomu dostal origo,ale zase bez konektoru,ale ten pasuje z dveřní kabeláže z ledky Safe systému.Držák a kryt jednotky jsem kupoval nový ve škodovce.cca 200,-kč za obojí,velký konektor taky za cca 150,-kč.Jelikož jsem musel kabeláž krátit a pinovat tak mi to zabralo cca 3 a půl hoďky vč.výroby kabeláže,nakódování.

post-128-1212864867_thumb.jpg

post-128-1212864875_thumb.jpg

post-128-1212864884_thumb.jpg

post-128-1212864891_thumb.jpg

post-128-1212864899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem to dnes rozchodil.Vše potřebné už je tady někde popsáno,tak jen ve zkratce a pár fotek.

je potřeba PDC z NEW Superb,Gateway z NEW Superb.

Dále potřeba kompletně přepinovat zadní parkovací senzory a upravit zapojení 16 pin konektoru,zrušit Can komfortu a natáhnout Can motoru do Gateway.

Pak už jen správně nakódovat jak gateway,protože park.pomocník už není pod 76 a tady správně nakódovat jednotku park.systému.

Kdo má i přední assistent,bude se mu zobrazovat celé autíčko,já mám jen zadek tak mi půjde jen zadek.

post-128-1223130031_thumb.jpg

post-128-1223130037_thumb.jpg

post-128-1223130042_thumb.jpg

post-128-1223130047_thumb.jpg

post-128-1223130053_thumb.jpg

post-128-1223130058_thumb.jpg

post-128-1223130062_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bude bláhové se domnívat, že OII po faceliftu nabídne jednodušší řešení, že?

rádia tam jsou stejná jako v novém superbu, takže očekávám, že i ostatní prvky převezme z něj..., tedy do staré OII jen tak nepůjdou

mně by sakra stačilo to Bolero místo nehrajícího Streamu, ale ty čidla by se musely zobrazovat.

Jenže to bude stejná překopávka jako u Trinaxu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bude bláhové se domnívat, že OII po faceliftu nabídne jednodušší řešení, že?

rádia tam jsou stejná jako v novém superbu, takže očekávám, že i ostatní prvky převezme z něj..., tedy do staré OII jen tak nepůjdou

mně by sakra stačilo to Bolero místo nehrajícího Streamu, ale ty čidla by se musely zobrazovat.

Jenže to bude stejná překopávka jako u Trinaxu...

chlape to máš úplně etjný problém jako já

toho obrázku se prostě nechci vzdát a Trinax se mi zdá zbytečný. Stačilo by mi Bolero.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...