Přejít na obsah

svítí kontorlka ABS


lisky

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak se chci zeptat, jestli se s tím někdo už setkal..

Okta TDi AGR 66kw rok 97 (vzadu bubny)

Tak si to v sobotu pádím a najednou mi blikla kontrolka ABS. svítí, ale řístrojovka nezapípá, tak sem to bral že to tak vážné nebude...

Druhý den to nesvítilo a za chvilku začalo a už nepřestalo. Doma na VAG COM mi to ukázalo chyba snímání otáček vzadu vpravo.

Tak sem sundal kolo, buben a na snímači sem našel kovovou šponu. Tak sem to vyčistli, vše OK, svítit to přestalo a dneska ráno zase svítila.

Tak sem to zase vyčistil ale už nezhasla, chyba na VAG COM vymazat nejde... hned se tam zase ukáže.

že by vadný ten snímač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to píše chybu na tom kole vzadu vpravo, tak bude problém tam. Buď to bude vadnej snímač, což je docela běžná závada, neo může být taky špatné vedení. Napřed bych projel to, jestli není někde přerušenej drát, pak bych popřípadě vyměnil ten snímač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKi a nevíš ještě náhodou kde má ten kablík druhej konec? Něco jako řídící jednotka ABS... v práci mi jeden chlapec říkal že to měl taky a měl špatný kontakt na řídící jednotce na svorkovnici... ale neví kde to bylo, páš to měl v servisu a toto mu tam řekli když odstranili závadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si myslím že mám taky závadu spíš někde na vedení..

Za kolik si sehnal ten snímač?

Kupoval jsem ho v AutoKelly za 336 Kč. Musel koupit levnou variantu tak snad nebude stát za prd. Až budu mít čas tak projdu vedení. Pokud nic nezjistím tak budu muset znovu na diagnostiku ke známému a auto tam nechat aby to opravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...