Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

já zažil trenažér takovej že jsem s autem(starou 105kou) letěl-skočil 15,5m změřeno nehodovkou... :) a tak mě přijde tenhle trenažér trochu srandovní.... ;) při letu jsem přeskočil zaparkovanou 323F a přistál u těch lidí na zahradě a bokem se zastavil o vzrostlou jablon....ikdyž bylo přední okno venku a jak jsem byl v šoku dokázal jsem vylézt z auta bočním okénkem..páč žádný dveře nešly otevřít....zranění žádný(krom nějakých naraženin..)

takže nějaký ty zkušenosti mám.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmis: tak o tobě zpíva Dalibor Janda...žíííít jako kaskadéééér :smich:

EssoSK: tohle už není auto, ale letadlo bez křídel lol ...1001 koní má úcta - prej největší problém měly konstruktéři se spojkou ;) Jináč docela pohodář, že tě nechal sednout :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmis: tak o tobě zpíva Dalibor Janda...žíííít jako kaskadéééér :smich:

EssoSK: tohle už není auto, ale letadlo bez křídel lol ...1001 koní má úcta - prej největší problém měly konstruktéři se spojkou ;) Jináč docela pohodář, že tě nechal sednout :palec2:

ja som myslel, ze najvacsi problem bol s aerodynamikou pri rychlostiach nad 370 a vydrzou pneumatik...(ale to nie je problem - pneu vydrzia pri maximalke 15 minut, ale palivo dojde za 12 minut :smich: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane myslím že by nebylo koho žalovat.... ;) bouračka vznikla tak že jsem to narval do celkem táhlé zatáčky cca 120 pak smyk...a tak v 80 nájezd do mírného břehu a JUMP !!!!takže bych byl asi K.O. napálit to do toho betonovýho sloupku...se 105kou. :feve:

kobi:no zas taková prdel to fakt nebyla... lol ti dám Jandu.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bugatti yeyron podle mě uplně auto vo hovně....jo neříkám je to ulet prostě od výkonu po brzdy...ale jezdit s ním po městě musí bejt fakt "zážitek" takže jediný místo,kde lze využít na 100% výkon je bud vlastnit okruh a nebo si ho za patřičnou částku pronajímat...jen třeba blbý pneu udajně stojí kolem 400 000kč... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kobi:no zas taková prdel to fakt nebyla... lol ti dám Jandu.. :aggressive:

kdo je ten kobi, že je takhle drzej a dělá si z tebe prdel...spočítáme mu to :aggressive::smich: je mi jasný že to nebyl prdel...ale tak hlavně že to dopadlo jak to dopadlo

- Vejron Greenline :smich: bych si ho nechal přestavět na "biomasu" - když jsem v TV slyšel jak ta naše blbka ze strany zelených vysvětlovala co to je, tak by to snad mohlo i fungovat.....Praha - Bno s průměrkou 6 slupek z pomerančů/ 100km :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co som pocul, tak je v meste omnoho omnoho lepsi ako Murco, alebo nejake Ferrari...

Mat Veyron, zopar hotelov a zamocek, tak cenu pneu neriesim :)

Tady nejde o to že je to i v hustým provozu při rychlostech 50-60km/h (řekl bych podtočená 1ka... lol )dobře ovladatelný a motor spolu s převodovkou s tím nemá problém....ale o to že na co káru za 35 mega s 1001PS když s ním stejně najezdíš 90% km tam kde využiješ výkon rakety na 4 kolech tak na 20%...?

Jo když si tuhle káru koupí schumi na občasnej soukromej tréning na svém okruhu...proč ne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...