Přejít na obsah

Zaslepka misto loketni operky


tomina

Doporučené příspěvky

Pritelkyni predelavam spodek pristrojovky z r. 97 na novejsi z r.99. Sehnal jsem vse co potrebuji za velice dobrou cenu - zadarmo. V plastu je ale dira na loketku na kterou se asi vyprdnu, tak by me zajimalo, jesi se da sehnat zaslepka-drzak na piti? Nekdo tu totiz prodaval plast mezi sedacky a zdalo se mi, ze je tam ten drzak na piti, co je pred zadnim popelnikem jen nacvaknuty. Nebo se delaji dva druhy toho tunelu - s a bez loketky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pritelkyni predelavam spodek pristrojovky z r. 97 na novejsi z r.99. Sehnal jsem vse co potrebuji za velice dobrou cenu - zadarmo. V plastu je ale dira na loketku na kterou se asi vyprdnu, tak by me zajimalo, jesi se da sehnat zaslepka-drzak na piti? Nekdo tu totiz prodaval plast mezi sedacky a zdalo se mi, ze je tam ten drzak na piti, co je pred zadnim popelnikem jen nacvaknuty. Nebo se delaji dva druhy toho tunelu - s a bez loketky?

Cau dodelaval jsem na moji octe loketku a ten plast mam nekde doma, neni to ale zadny drzak, ale jen takovy kastlik na mince a atd...pokud bys mel zajem pisni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...