Přejít na obsah

Manzeta


martinko_u

Doporučené příspěvky

Zdravim

kedze mam uz dost opotrebovanu manzetu riadiacej paky, nab. 150tkm tak su na nej male dierky, ktore sa mozno casom rozsiria, chcel by som ju vymenit. Problem nie je ako ju dat dole, ale ktoru kupit. Momentalne nechcem vyhadzovat 1500-2000sk za origo manzetu, ale aj 1000sk sa mi zda vela...nasiel som vsak toto : http://www.tuningpo.sk/catalog/product_inf...oducts_id=20588

Ak ma niekto skusenost s tymto "materialom" skuste mi odpovedat ci to je alebo nie je vyhodne. A ci sa to da vlastne namontovat do Fabky...Dikes moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja som sa pytal prave preto aby ste mi to vyhovorili ;) ....

To bol len moj posledny napad ako sa zbavit potrhanej manzety. Je to jedna s poslednych veci v interiery co este chcem vymenit. Bud pockam na nejaku akciu, ale zase nechcem cakat prilis dlho, alebo sa nastvem a kupim aj za 1500sk. v sekcii bazar su ale: cena + doprava = rovnako ako skoda :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim

kedze mam uz dost opotrebovanu manzetu riadiacej paky, nab. 150tkm tak su na nej male dierky, ktore sa mozno casom rozsiria, chcel by som ju vymenit. Problem nie je ako ju dat dole, ale ktoru kupit. Momentalne nechcem vyhadzovat 1500-2000sk za origo manzetu, ale aj 1000sk sa mi zda vela...nasiel som vsak toto : http://www.tuningpo.sk/catalog/product_inf...oducts_id=20588

Ak ma niekto skusenost s tymto "materialom" skuste mi odpovedat ci to je alebo nie je vyhodne. A ci sa to da vlastne namontovat do Fabky...Dikes moc

Pokud bys měl zájem,tak se zabývám šitím těhle manžet z pravé kůže a je možno si zvolit různé barevné prošívání.

Ceny jsou hluboko pod těma cos uvedl :palec2: (440kč v černém + poštovné) a jsou to originální střihy,žádné UNIVERSAL!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

kedze mam uz dost opotrebovanu manzetu riadiacej paky, nab. 150tkm tak su na nej male dierky, ktore sa mozno casom rozsiria, chcel by som ju vymenit. Problem nie je ako ju dat dole, ale ktoru kupit. Momentalne nechcem vyhadzovat 1500-2000sk za origo manzetu, ale aj 1000sk sa mi zda vela...nasiel som vsak toto : http://www.tuningpo.sk/catalog/product_inf...oducts_id=20588

Ak ma niekto skusenost s tymto "materialom" skuste mi odpovedat ci to je alebo nie je vyhodne. A ci sa to da vlastne namontovat do Fabky...Dikes moc

Pokud bys měl zájem,tak se zabývám šitím těhle manžet z pravé kůže a je možno si zvolit různé barevné prošívání.

Ceny jsou hluboko pod těma cos uvedl :palec2: (440kč v černém + poštovné) a jsou to originální střihy,žádné UNIVERSAL!!! ;)

post-3866-1216288318_thumb.jpg

post-3866-1216288406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

chlapi mam kupenu origo radiacu paku, ale tlaci ma

to tam, kde je koza zosita.

oznacil som to cervenou farbou.

ošahával som aj inym radicky, maju to rovnako.

da sa to nejako opravit. je tam pouzita dost hruba niť.

skusal som ju navlhcit a naklepat, ale nepomohlo.

co s tym ?

post-27-1218094359_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...