Přejít na obsah

Mimon bude


Doporučené příspěvky

Čus na brzdě sem večer byl. Ty údaje jsou ale jíné (to byla první verze než jsme zjistili, že jsou špatně zadané vstupní parametry).

Finále z brzdy: 217,11 PS / 295,49 Nm - je tam čip Sportmotor

Jinak srázek to byl pěkný. Blázní se najdou všude nejenom v mimoni a jelikož je to asi největší sraz v republice, tak je tam holt těch bláznů trochu víc :)

Jinak Zabiákova Octula je po faceliftu opravdu prádní. Ještě jednou veliká chvála :palec2: Sem rád, že sem tě poznal.

Ten pašík co stál vedle mně byl opravdu skvělej. Mně na něm nejvíc fascinovala ještě ta německá vlajka na anténě :)

Octulí tam bylo spousty, škoda že jsme se nějak nedomluvili mohla to bejt pěkná banda.

Aha tak to sry uz sem to psal i v tematu vase octavia.. videl sem graf bez prepoctu...

Ten z lamba me prisel jako peknej trotl kdyz jezdil sprinty tak mel rozjezdy jak HTP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjádření majitele:

Zdravim Vás všechny, co si momentálně píšete o Lamborghini. Jmenuju se Robin a tohle Lamborghini je jedno z mých služebních aut. Mám na na něm odježdíno přes 30 000 kilometrů a to ne 90 kolometrovou rychlostí . Včerejší karambol, terý se mi stal v Mimoni, byla pro mě hodně nepříjemnou zkušeností, se kterou jsem se nesetkal ani na okruhu, ani na dánici ve 300 kilometrové rychlosti ! Byl jem požádán o exhibiční jízdu,vyrazil jsem ! Ti kteří mě na cílovce sledovali, tak dobře několikrát za sebou viděli, jak startuju, jak auto akceleruje a stejně tak jak a kdy brzdím ! pokaždé jsem brzdil z 210 km/h, k cíli jsem brzdil ze 190 km/h. pokaždé jsem měl brzdu tejejně tvrdou a mohl jsem se na ní spolehnout , bez sebe většího náznaku zvadnutí ! Proto i poslední jízdu , na kterou ke mě přisedl muj kamarád Jarda , jsem jel plnou palbu !!!! Proč ne žejo. když má Lambo tak velký kotouče , který se nemůžou jen tak zahřát, aby zvadli !!! Jedna , dvě , tři, čtyři a ta brzda, na kterou jste se mohli vždycky, podotýkam vždycky mohli spolehnout Vám lehne na zem !!!!!! Řítímeseza cílovkou rychlostí přes 200 km/h, brzda na zemi , i když jsem jí v rychlosti zkoušel našlapat a ono nic !!!! Můžu Vám říct , že pohled na to, jak se řítíte takovou rychlostí na lidi, to zábradlí a ty auta co stáli zanim pak ta konečná myšlenka rosekání auta, nikomu z Vás to nepřeju. Jediné co jsem mohl v té situaci udělat bylo , že jsem podřadil , namíříl auto mimo lidi a zátáhl naplno ruční brzdu !!!!!! Bůh stál nademnou, že jem nikoho nezranil !!!!!! Je to pro mě velké ponaučení a doufam že i pro ty , co si myslí , že mají dokonalé brzdy a že řídí , jako mystři světa. Jsem rád, že jsem vám mohl napsat pravdu, protože to mohlo dopadnout i jinak a nechybělo málo. Robin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjádření majitele:

Zdravim Vás všechny, co si momentálně píšete o Lamborghini. Jmenuju se Robin a tohle Lamborghini je jedno z mých služebních aut. Mám na na něm odježdíno přes 30 000 kilometrů a to ne 90 kolometrovou rychlostí . Včerejší karambol, terý se mi stal v Mimoni, byla pro mě hodně nepříjemnou zkušeností, se kterou jsem se nesetkal ani na okruhu, ani na dánici ve 300 kilometrové rychlosti ! Byl jem požádán o exhibiční jízdu,vyrazil jsem ! Ti kteří mě na cílovce sledovali, tak dobře několikrát za sebou viděli, jak startuju, jak auto akceleruje a stejně tak jak a kdy brzdím ! pokaždé jsem brzdil z 210 km/h, k cíli jsem brzdil ze 190 km/h. pokaždé jsem měl brzdu tejejně tvrdou a mohl jsem se na ní spolehnout , bez sebe většího náznaku zvadnutí ! Proto i poslední jízdu , na kterou ke mě přisedl muj kamarád Jarda , jsem jel plnou palbu !!!! Proč ne žejo. když má Lambo tak velký kotouče , který se nemůžou jen tak zahřát, aby zvadli !!! Jedna , dvě , tři, čtyři a ta brzda, na kterou jste se mohli vždycky, podotýkam vždycky mohli spolehnout Vám lehne na zem !!!!!! Řítímeseza cílovkou rychlostí přes 200 km/h, brzda na zemi , i když jsem jí v rychlosti zkoušel našlapat a ono nic !!!! Můžu Vám říct , že pohled na to, jak se řítíte takovou rychlostí na lidi, to zábradlí a ty auta co stáli zanim pak ta konečná myšlenka rosekání auta, nikomu z Vás to nepřeju. Jediné co jsem mohl v té situaci udělat bylo , že jsem podřadil , namíříl auto mimo lidi a zátáhl naplno ruční brzdu !!!!!! Bůh stál nademnou, že jem nikoho nezranil !!!!!! Je to pro mě velké ponaučení a doufam že i pro ty , co si myslí , že mají dokonalé brzdy a že řídí , jako mystři světa. Jsem rád, že jsem vám mohl napsat pravdu, protože to mohlo dopadnout i jinak a nechybělo málo. Robin.

Tohle me prijdou jako pekny keci, zpatky nejel zrovna pomalu, a brzdil normalne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to už jedno? Všichni můžou být rádi, že to dopadlo tak jak to dopadlo a Lambo nikoho/nic nevzalo sebou. Zdá se mi, že spíše bude problém v tom autě, být to normální auto, tak tu nad tím takhle nikdo onanovat nebude...

Jak jsem psal, MV mě absolutně neláká a ukázalo se, že sebevětší "snaha" pořadatelů nezamezí bezmozkům ve vytváření problémů a průserů. Osobně myslim, že MV a celý týhle "scéně" by prospělo zrušení Válek, protože akorát shazují pověst těch normálních lidí, co to mají v hlavě v pořádku a jen si tam jedou prohlídnout upravený auta. Žádný jiný sraz nemá takovou (v obou smyslech) pověst. Sprintování bych nechal úplně mimo Války, na to je ideál HSM, i když je asi fuk, jestli se dementi (sorry, ale právě sprinty mi přijdou jako lepidlo na tyhle jedince) budou předvádět na MV, nebo HSM.

PS: JasteR: píše se kecY :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lambo jsem viděl... ale byl jsem na začátku .. žíkal ,že brzdy ... pak jsem ho viděl na place hned po tom co se to stalo .. mněl omázlej bok od gum .. ale jinak jiné žádné poškození .. běhaly okolo toho jak kdyby to mněly půjčené .. těžko říct co se tam stalo .. ale upřímně si myslím,že brzdy se samo zahřejou ale tohle spíš vypadalo .. na pozdní brzdění ... ono zda auto uhání 200 tak nějaké ty mětry potřebuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to už jedno? Všichni můžou být rádi, že to dopadlo tak jak to dopadlo a Lambo nikoho/nic nevzalo sebou. Zdá se mi, že spíše bude problém v tom autě, být to normální auto, tak tu nad tím takhle nikdo onanovat nebude...

Jak jsem psal, MV mě absolutně neláká a ukázalo se, že sebevětší "snaha" pořadatelů nezamezí bezmozkům ve vytváření problémů a průserů. Osobně myslim, že MV a celý týhle "scéně" by prospělo zrušení Válek, protože akorát shazují pověst těch normálních lidí, co to mají v hlavě v pořádku a jen si tam jedou prohlídnout upravený auta. Žádný jiný sraz nemá takovou (v obou smyslech) pověst. Sprintování bych nechal úplně mimo Války, na to je ideál HSM, i když je asi fuk, jestli se dementi (sorry, ale právě sprinty mi přijdou jako lepidlo na tyhle jedince) budou předvádět na MV, nebo HSM.

PS: JasteR: píše se kecY :D

Mno to je trošku jinak bych řekl. Myslim, že právě na sprintech se tihle blbečkové moc neukazujou, bo by si tam udělali spíš ostudu. Vetšina těch co jezděj jak prasata okolo má spíš nějakou plečku minimalně votuzelou. Bych nechal ty policajty jak byli, aby davali dejchat. Pak bych vyhazoval motorkare bez helmy a taky by mohli bejt duslednější u toho pořádku a dávat třeba varování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mluvim o těch extra tupcích, co si právě ani tu ostudu neuvědomí.

Ještě k tomu Lambu - všichni víme, co udělá ABS ve Fabce když se při brždění vjede na míň přilnavej povrch, resp se odlehčí kolo...kope naprázdno jak sviň. Nemůže mít podobnej "bonus" i Lambo? Při dnešním přošpikování aut drátama bych se nedivil, kdyby šlo v Mimoni o SW problém, kterej se "tvrdym restartem" vyřešil a proto Lambo jezdilo dál...sice trochu risk, ale může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...