Přejít na obsah

zámek dveří


vick

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jakým stylem se dopasuje zámek ke klíči když ho budu nucen vyměnit?Jestli budu muset ve škodovce podle vin objednat zámek a nebo se to dá koupit i jinde?

Zámek se mi nějak rajbnul a klíč nezajede až do konce a tudíš nejde auto zamknout.Sice mám DO,ale přes něho nemůžu zavírat okna.Díky za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jakým stylem se dopasuje zámek ke klíči když ho budu nucen vyměnit?Jestli budu muset ve škodovce podle vin objednat zámek a nebo se to dá koupit i jinde?

Zámek se mi nějak rajbnul a klíč nezajede až do konce a tudíš nejde auto zamknout.Sice mám DO,ale přes něho nemůžu zavírat okna.Díky za reakci

Zámky jdou normálně přestavět podle klíče,můžeš koupit třeba na šrotu dobrej a nechat přestavět.Otázka několika minut,pro šikovného mechanika nebo zámečníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Zozen si pouzitu vlozku zamku da sa poskladat na tvoj kluc. Daj si tam zaslepku zamku.

Zamka je opticky neporusena, akurat sa mi len velmi tazko da zasunut kluc nadoraz a aj ked sa to podari, tak nim neviem otocit. zaslepka by mi neviem naco bola.. skus prosim konkretnejsie napisat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamka je opticky neporusena, akurat sa mi len velmi tazko da zasunut kluc nadoraz a aj ked sa to podari, tak nim neviem otocit. zaslepka by mi neviem naco bola.. skus prosim konkretnejsie napisat.

Tak já to mám spravené.Klíč mi nešel úplně nadoraz.chybělo asi 5mm.Tak jsme s kolegou vyndali fabku a on zjistil že na konci je fabka lehce deformovaná,respektive že ten poslední plíšek v té fabce(je jich tam asi 8-10 nad sebou) se nepoddává a zůstává zaseknutý.Tak jsme ho vytrhli ven a od té doby je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Tak já to mám spravené.Klíč mi nešel úplně nadoraz.chybělo asi 5mm.Tak jsme s kolegou vyndali fabku a on zjistil že na konci je fabka lehce deformovaná,respektive že ten poslední plíšek v té fabce(je jich tam asi 8-10 nad sebou) se nepoddává a zůstává zaseknutý.Tak jsme ho vytrhli ven a od té doby je to ok.

Pokud jsi to poslední stavítko vyndal úplně,je možné,že do toho zámku bude pasovat úplně cizí klíč.

Okna na dálku se dají aktivovat v komfortní jednotce programem Motordiag komfort manažer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...